Her şey yolundayken kızların içine doğan "Kıskandırmalıyım!" isteği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali bu konuda ağzı yanan bayan arkadaşlar da varsa ortaya çıksınlar lütfen. Kıskandırmaya çalışırken kendinizden soğuttuğunuz oldu mu hiç?

0|0
21|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendine güvenmeyen ve olgun olmayan kişilerin yaptığı saçma, çocukça bir davranıştır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Kiskandirmaya calisirken soguduklarim oldu.

0|1
    0|0
  • Kıskandırmaya çalışmam ve yapmadım da. Çocuksu buluyorum. Kıskandırmak yerine açıkça sorunumun ne olduğunu belirtirim, konuşmadan oyunlar oynayarak oyalanmam. Oyun oynamayı geçtim erkeklerin gerçekten hassas oldukları konular bunlar hafife alınacak gibi değil bence ve kıskandırmak gereksiz. İki insan arasındaki bağ bence böyle şeyler yüzünden yavaş yavaş kopuyor.

0|1
    0|0
  • Bende anlamiyorum onu ya

0|1
    0|0
  • Tam bir karaktersizlik

0|1
    0|0
  • Başına bela almanın bir degisigi

0|1
    0|0
  • Garip ama kızız işte.

0|1
    0|0
  • kızlarda değil erkeklerde daha çok var bu.
    Soğuduklarım oldu.

0|1
    0|0
  • Bilmem olmamıştır olduysada kendi bilir😃

0|1
    0|0
  • Hayır çünkü seven erkek zaten kıskanır jsjs ha yapmışlığım var ama pişman değilim bana "sen beni severken benden başkasına kocacım diyemezsin" demişti jsjs

0|1
    0|0
  • Hersey yolundayken yapiyorsa ego numarasidir bu. Sogutucu olmasini anliyorum

0|1
    0|0
  • Belki de istediği ilgiyi göremiyordur 😅

0|1
    0|0
  • Evet oldu terketti

0|1
    0|0
  • Hiç yapmadım çok gereksiz ve çocukça

0|1
    0|0
  • Hiç oyle çabam olmadı

0|1
    0|0
  • Her kız kıskanılmak ister ama bence kızlar sakın yapmayın karşınızdaki soğumak dışında o kıskançlığa öyle alışıyor ki daha sonra çekilmez bir hal alıyor bırakın nasılsa karşınızdaki öyle kalsın asla değiştirmeye çalışmayın.

0|0
    0|0
  • İbnelik.

0|0
    0|0
  • Kıskandırılırsam kıskandırırım net.

0|0
    0|0
  • Olmadı ama çok kızdığı oluyor

0|0
    0|0
  • Ben bir kere yaptim o da benle evlensin diye. belki yanlis yaptjm ama pisman dwgilim sevmedgni anladm boylelikle

0|0
    0|0
  • Çok komikler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kıskandırayım derken adamı kendinizden ayrılma moduna sokmayın bence. herşeyin dozu var

0|1
    0|0
  • çok nalet bişey o ya kıskandırayımı aşrıya kaçırıp içimdekileri bitirenler oldu yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...