Hiç mi utanma duygunuz kalmadı?

özellikle bazı kızlar g*tünüzü başınızı açınca, bacaklarınızı gösterince ne geçiyo elinize. utanma duygunuz kalmadımı. sen oranı buranı açınca suç değilde, erkek laf edince , bakınca suç oluyo. ya oranı buranı açmayacan ya da açıyosan kimseye yorumu yüzünden laf etmeyecen.

1|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Aman allahım. Göt dedi. Terbiyesiz. 😱😱😱😱

Bide bakıyormuş 😱😱😱😱😱😱 duble terbiyesiz piiiiiis

Not. İronidir.
    Not 2. Terbiye ahlak gibi kavramlar kişiden kişiye değişen kavramlardır. Ben sana göre terbiyesizken, sen başkasına göre terbiyesizsin. Ancak bu üçümüzdede terbiye yok demek değildir.
    İnsanları onların görüşleri çerçevesinde değerledirmekte fayda var. Bu şekilde ötekileşmeyi bireyler bazında az da olsa azaltabiliriz.
    Not3. Bakmak var bakmak var. Takdirle bakana ya da bir göz atıp sonra işine bakana laf etmişliğim yoktur. Ama gözünü götüme dikip beni sokağın başından sonuna kdr takip eden herifin savunması " dar giymeyeydin demekki orospusun" oluyor. Halbuki durum şu. Terbiye sınırları geniş olmayan kişi sensin. Bu durumda senin fikrin çerçevesinde evet seninle aynı fikre sahip olan kadın o pantolonu giymemeli. Ama bu fikirdeki erkekde gözünü haramdan çekmeli. Dolayısyla ben kendi fikrimi uygularken, sen kendi fikrinle çelişiyorsun üstüne gelip senin fikrine inanmamı bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • biliyorum farkındayım. onun için bakmamaya özen gösteriiyorum zaten.

• Kızların açık giyinmesinin doğru olmaması erkeklerin bakıp laf atmasını haklı çıkarmaz. Detayda yazdıkların bu yönde.
      Yoksa ben zaten açık değilim. Üstüme alma gibi bir durum yok.

• artık başkalarının yerine utanmaya basladığımı hissediyorum..

1|1
    0|0
    • açıkca söylüyorum öyle kızlar yüzünden ben utanıyorum

• sorulara bakmamaya görüş paylaşmak bile istemiyorum biri profile girip görüşlerime baksa sapık der demesin diye..

• herkesin sevabı günahı kendine. diyecek söz yok. boşverceksin

• Yuregine saglik , kesinlikle ayni seyleri dusunuyoruz

0|1
    0|0
  • Helal beee

0|1
    0|0
  • Onları görünce benim gizlim saklım kalmamış gibi hissediyorum. Acınası..

0|1
    0|0
  • Çok haklısınız , Kadın biraz edepli giyinmeli suc bizde sizde degil.

0|0
    0|0
    • genelleme yapmıyorum kızlara yanlış anlaşılmasın. bazı kendını bilmezlere lafım

• Helal kanka

0|1
    0|0
  • kalmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Var utanmam

0|1
    0|0
  • anca abdest bozduruyorlar. ilk üye olduğumda bayagı bir şaşırmıstım o kızlarımıza

0|1
    0|0
  • kimbilir ağzının suları akarak nasıl bakıyorsundur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...