Çok hızlı konuşuyorum ne yapmalıyım?

çok hızlı konuşuyorum karşımdakı kişiler beni anlamıyo kelimeleri yutuyorum mesela : karşımdaki kışıye bişy anlatıyorum karşımdakı kişi hiç bişey anlamadım diyor çok sinirleniyorum serdar dicem seyday diyom r leri söyleyemiyorum herkes dalga geçiyo sonra ben üzülüyorum acaba ne yapmalıyım :((

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ağızına kalem al ve öyle konuşmaya çalış. Ya da çakıl taşı falan da olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bende. Saniyede 4-5 kelime derim. Gecen hoca dedi bir yavaş. Ama farkında olmadan oluyo. Bazen anlaşılmıyo. En iyisi biraz yavaşlamak lazım. Ama kime diyorum bende bunu denemeye başladım

0|1
    0|0
  • yavaş konuş

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarına slow motion kamera al. Sen konuşurken kaydedip sonra yavaş çekimde dinlesinler.

0|0
    0|0
  • yavaş konuş :D

0|0
    0|0
    • konuşamıyorum çok denedim ama tek başıma konuşunca yavaş konuşuyorum biriyle konuşunca heyecanlanıyorum :((

• kısa konuşuncada oluyo

• ee sen daha yazarken bile r leri yutuyorsun konuşurken düşünemiyorum :D

• Söylediğin kelimeleri önce aklından geçir

0|0
    0|0
  • Hiz sabitleyici taktir bir tane

0|0
    0|0
  • bende hızlı konusan biriyim çokda bir zararını görmedım valla

0|0
    0|0
  • yavaş konuş acelen ne

0|0
    0|0
  • Ozaman Serdare Levent de hangi ismi söylüyebiliosan

0|0
    0|0
  • çok hızlı okudum.. nedenını bılmıyorum..

0|0
    0|0
  • Bu sorun bendede var. Otur kitabı eline al ayna koy bağıra bağırsa heceleyerek oku

0|0
    0|0
  • Bende çoğu zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ahaha r ler soyleyemeyen insanlara bayiliyorum ya cok seker oluyosunuz 😃 hizli konusmaya gelince ayni sey bende de var ikinci defada anliyorlar falan bosver sen kendini duzeltme onlar seni anlamaya calissin 😃

0|0
    0|0
  • Yalnızken sesli şekilde kitap oku. Belli bir süre sonra konuşmanı duzeltiyor ben de çok hızlı konuşuyordum bu sayede duzelttim

0|0
    0|0
  • Diksiyon kursuna gitmelisin yardımcı olacaktır

0|0
    0|0
  • Yavaş konuş.. Ona harf tembelligi deniyor kardesimde kucukken oyleydi

0|0
    0|0
  • ağzına çorap sok

0|0
    0|0
  • laz mısın