Aileniz çarşaf giymenize karşı çıkar mı?

Ne gıcık bir durum ki bana izin vermiyorlar. Kapanmaya müsade varken çarşafa neden yok? Bir ara giymiyim diye evdeki çarşafı yırtmışlardı.

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• çarşaf giyenlere özgür değil derler bide al işte kız kendi iradesi ve özgürlüğüyle giymek istiyor bu sefer aile zorlaması ile karşılaşıyor hadi modern (!) zihniyet cevap alalım :D

1|0
    0|0
    • dut yemiş bülbüle dönerler şimdi sözde özgürlükçüler

• adamsın kız sen yıllarca coğunlu musluman olan bu ulkede dinciler yobazdır dediler islamı parçalamak adına herşeyi yptılar ama yinede yok edemezler edemiyceklerde :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Kiminin ailesi ister kızı istemez kimininde kızı istiyo ailesi istemiyo ne acayip olduk ya

1|0
    0|0
  • Çıkar kanka neden izin versinler bana çarşafa

1|0
    0|0
  • çıkmaz. d

0|1
    0|0
  • ben ailemin çarşafı bırak , başörtüsü konusun da bile bana baskıcı bir tutum sergilediğine şahit olmadım.

0|0
    0|0
  • Evet 😃

0|0
    0|0
  • Allah affetsin..

0|0
    0|0
  • Troll akıyor yeme bizi gülüm 😉

0|0
    0|0
  • ben giymem

0|0
    0|0
  • Ailen yapın nasıl?

0|0
    0|0
  • Normal bir şekilde kapansın. Çarşaf saçmalık. Saygı duyarım ama asla eşim giyemez. Arap değiliz biz.

0|0
    0|0
  • Çarşafa ne gerek var?

0|0
    0|0
  • Akıllı insanlarmış.. tebrik ettim

1|0
    0|0
    • özgürlük naraları atan tipler nedense çarşaf giyenlerin özgürlüğüne saygı duymuyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Carsaf ne ya? Afganistanda yaşamıyorsun. Abartmayin. Ninja gibi oldugun zaman arti sevap kazanmiyorsun bence

3|0
    0|0
  • Evet o ne derler kafayı yemişsin kendine gel derler kesin net deli muamelesi görürüm :D

1|0
    0|0
  • Çarşafa izin vermezler sanirim

0|0
    0|0
  • Ailemi geç ben kendim kendime karşı cıkarm.

3|0
    0|0
  • Ailem bana karışamaz. Ama çarşaf nedir ya?
    Normal kapalı olmak olmuyor mu günahmı yani öyle dolaşmak çarşafmı gerek illa neden buna gerek duyuorsunuz anlamıyorum gerçekten daha ne kadar insanlıktan uzaklaştırıp kadınlığınızı unutucaksınız

0|0
    0|0
    • çarşaflılara saygu duy.

• " daha ne kadar insanlıktan uzaklaştırıp kadınlığınızı unutucaksınız "
      biraz kırıcı değil mi?

• Bence kadınlığı unutmanız daha kırıcı normal kapalı olup dolaşmakta günah değil. Abartmayı seviyorsunuz ki dindar isen dinde aşırılığın ne kadar tehlikeli olduğunda bilirsin ailene gelince fikrine karşı çıkmaları da görüş belirtmeleri anlamına gelir bunada hakkı var ailenin

• Ailem istemez kapanabilirim ama çarşaf istemez

0|0
    0|0
  • ne p*rno star olmamı ne tarikata girip çarşaf giymemi iplerler.

0|0
    0|0
  • Ailem ninja olmama izin vermez

2|0
    0|0
  • Ben giymem zaten de onlarda istemez

0|0
    0|0
  • karışmazlar bana

0|0
    0|0
  • abartma bence normal kapan.