Ne yapmalıyım.. Kafamda deli sorular evliyim ama kafam çok karışık?

8 aylık evliyim Ben ayrı şehirde eşim ayrı şehirde büyümüş daha doğrusu o köyde büyümüş şimdi ailesinin yanına geldim ama bana cok ters geliyor bazı şeyler köy yaşantısı hayvanlar belki kötü yorum gelecek ama su var hiç gormediğim şeyler benim annem babam memur böyle bir durumda eşimden sanki soğudum gibi eşim yanimda değil ama ne bileyim... Neden böyle oldu anlamadım

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Her insan farklı hayatlara kolayca adapte olamaz kimi çabuk alışır kimine sen gibi zorlanır bu konuda herşey eşine düşüyor eğer bu hayatı senle yaşamak istiyorsa ömür boyu o zman senin mutlu olmanı sağlamalı yani ben öyle düşünüyorum doğru yanlış bilemem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dogup buyudugum yer İzmir ama ben her zaman Samsuna babamın koyune gitmek isterim yesilligi hayvanlari cok severim şehirdeki gürültüden büyük beton evlerden dumandan kirden uzak tertemiz yaylaları hic bir seye degismem ama sen hic alisik olmadigim yerler diyorsun ama senin koklerinde köylerden gelmekte o insalari hor görme koyde yasayan insanlar dogaya hayata bizden daha yakın ve " Köylü milletin efendisidir " soframıza gelen her tarım urunu o insanlarin elinden geciyor onlara tesekkur borcluyuz ama hic koy gormemissin sana yabanci gelmesini anlayabilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Evlenene dek nerdeydin diyorum :))

0|1
    0|0
  • Kız daha ne istiyorsun köy ve inek kokusu. Vallahi özlem duydum şimdi ilk izninde köye gidip istirahat edecem.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Saçmalama sanki senin ailen kraliyetden gelme degil ya, babana emeklilik sonrasini sor direk koyde bir yerimiz olsa diyecektir, rahat ol koylu milletin efendisidir ;)

0|0
    0|0
  • Evliliklerde ailelerin sosyal durumu çok önemlidir. Sen evlenmeden bu durumları bilmiyor muydun?

0|0
    0|0
    • Maddi olarak iyi ama seviye olarak farklı ailem çok uyardı ama işte kördüm ozaman heralde hani benim ailem memur burda biraz ortam temiz değil

• Bile bile evlendiysen konuşmaya dert yanmaya hakkın yok, ayrıca anadoluda milyonlarca insan bu halde yaşıyor, onları aşağılamak yadırgamak yanlış olur.

• Peki bu durumu böyle olacağını bilerek mi evlendin sen bununla?

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki.

• Yani sonradan süprizmi oldu köy hayatı sana, çok saçma ama baştan nerde nasıl yaşayacağız falan konuşmadınızmı bunları ikiniz?

• alışırsın köy hayatıda güzeldir ben üsküdarda doğdum ama aslen doğuluyum ve köyüm batının en güzel yerinden daha güzeldir tabi sevmeyende olacaktır onunda yapacağı şey sevmesede saygı göstermektir sonuçta ömür boyu kalmayacaksın...

0|0
    0|0
  • İnsanların kültürleri çevreleri yaşamları farklı olabilir eşini seviyorsan alışmaya çalış bence

0|0
    0|0
  • Şeherli sendromu :D

0|0
    0|0
  • Aşk gözünüzü kör ediyor ailenizi bile dinlemiyorsunuz. Herşey toz pembe geliyor size.

0|0
    0|0
  • Sürpriz yumurtadan mı çıktı. Bilmiyor muydun nasıl yaşayacağını?

0|0
    0|0
    • Ya ben yaşantıyı demiyorum ailesi burda biz başka şehirde oturuyoruz ben buraya ziyarete geldim

• Köy yaşantısı var ama ziyaret sadece bunun eşinle soğuma olayını anlayamadım. Zaten orada yaşamıyorsunuz. Konu biraz tuhaf.

• ben hiç köy ortamında büyümedim senin gibiyim ama köyde büyümeyi isterdim sen küçümsüyorsun fakat

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar yadırgaman normal alışırsın zamanla veya eşine söyle uygun zamanda gidersiniz orda yaşamak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • sonucunu bilmiyormuydun süprizmi oldu sana köye gitmek geçin bunları

0|0
    0|0
  • keşke bunları daha önce düşünmüş olsaydın :(

0|0
    0|0
  • bence git biraz süt sağda içek.

0|0
    0|0
  • zamanla alışırsın farklı bır hayat farklı bır yaşam adapte olursun kısa bır sure sonra

0|0
    0|0
    • Normalde başka şehirde oturuyorum

• sorun ne burda ya sen anlatamadın ya da ben anlamadım

• Epic fail! :) Geçmiş olsun bebeğim.

0|0
    0|0
  • Güzel dostum yuvanı yıkma tam olarak sorun nedir? Eşini sevmiyor musun?

0|0
    0|0
    • Sorun b biraz titiz bir insanım temizlik yönünden köyde bunu göremiyorum o yüzden de biraz alıntı yaşıyorum ve 4 günlüğüne geldim

• İyi de sen ziyarete mi geldin orda yaşamaya mı?

0|0
    0|0
    • 4 günlük ziyaret bir kaynanam birde kayinbabam var sadece

• 4 günü sorun edersen sen, empati kur bence senin ailenin yaşam tarzı öyle olsaydı kocan bunları düşünseydi. Hem hiç görmediğin doğal yaşamı tecrübe etmiş oluyorsun, iyi yönlerini görmeye çalış.

• ahırda samanlıkta fantazi yapın

0|0
    0|0
  • İşte kültür farkı ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
    • Aynen kültür farkı demek istediğim bende üniversite mezunuyum...

• Biliyorum evli birisi olarak seni çok iyi anlıyorum benzer durum Bnmde başımdan geçti görüşlerimizi paylaşabiliriz istersiniz uzun uzun konuşabiliriz içine atıp kendini daha çok sıkma sakın herşey daha kötü olur sakin kalmaya çalış

Kızlar Ne Diyor 6

• Evlenmeden önce aklin nerdeydi?

0|0
    0|0
  • köylü milletin efendisidir...

0|1
    0|0
  • arada katlanman lazım soğumak için bu durum bahanen olmamalı

0|0
    0|0
  • Öyle olabilir ya normal. Bence şehre geri dön. Sen köye gitmek için evlenmedin neticede.

0|0
    0|0
  • Hangisini seviyorsun

0|0
    0|0
  • Bence sen bahane arıyorsun hadi hep orda yasamak zorunda olsan anlarım

0|0
    0|0
    • Ya 4 günlüğüne geldim evet yaparım ederim ama ne bileyim daha temiz bir ortam olsa keşke

• Köy hayatının tadını bilsen bu seferde şehir sana zor gelir bende köyde yasiyorum zor değil hatta gayet guzel şehirde de evim var gidip yaşamıyorum bile boguyo bazen o yoğunluk kalabalık

Yükleniyor...