Arkadaşlar bana bir akıl verir misiniz?

Biliyorum belki çocuksu gelicek ama yine de dikkate alırsanız sevinirim lise son sınıım ve bu yıl yeni bir okula geçtim. Özetle herşeyi yazmıycam buraya ama okulun okulun erkekleri beni bir çeşit dalga konusu yaptılar. Yüzüme bişey demeseler de hissediyorum. Neden deseniz bilmiyorum. Kızlarla aram iyi bir sorunum yok beni sevdiklerini düşünüyorum ama erkeklerin kendi aralarında bir grubu var ve her şeyi makaraya alıyolar zaten ama neden ben. Gerçekten üzüyo bu durum beni çünkü hak edecek bişey yapmadım ve salak bir insanda değilim. O kadar samimi davranmaya çalıştım ama tek işleri makara. Bilmiyorum neden sizce? Ne yapmalıyım? Aramın şu an pek de iyi olmadığı bir arkadaşım hakkımda baya bir salladı diye düşünüyorum ama ona da bişey yapmadım o ayrı konu

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• erkekler geç olgunlaşır kızlara göre , onlar ergenliğin zirvelerindeler şimdi:) yaptıklarında mantık arama :)

0|0
    0|0
    • Tamam da 18 yaş ve zeki insanlar. Üzüldüğüm arkamdan konuşulanlara benle iletişim kurmaya çalışmadan inanmaları ben de çok şey duyuyorum insanlar hakkında ama takılmadım hiçbirine şu güne kadar

• zeki olabilirler ama olgunluk karakter ergenlik bunlar zekadan farklı şeyler , ne kadar zeki olurlarsa olsun lar daha ergenler , matık arayıpta kendini boşuna üzme bence :)

• GEçer bunlar sıkıntı yapma

0|0
    0|0
    • Zaten yapmadım ama doldum artık beni yanlış tanımaları üzüyo bende mi sorun diye merak ediyorum

• Anlıyorum aslında senin eski hallerini. Sanırım onları kızıran benim takmamam ve üzülmemem:D

• Görme boşver. Sana laf atarlar laf sokarlar duyma boşver :)

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 aya biticek okul ne umursuyosun erkek milleti işte yeni gelenlere bunu yapıyorlar malesef mesafeni onlardan korumalısın!

0|0
    0|0
Yükleniyor...