Burdaki erkekler Türk kızlarını sevmiyorsa neden sürekli sitedeler?

Burdaki erkekler Türk kızlarını sevmiyorsa neden sürekli sitedeler? Neden nasılım sorularındalar?

1|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmiyorum diyenler laf olsun torba dolsun mantiginyla yaklasiyor eminim ksdeki erkeklerjn %99 u yabanci kizlari tanimadan bilmeden turk kizlariyla kiyaslama yapiyor. Bu cahil cesareti ister o da bizde milletce fazlasiyla var. Simdi yarin birgun evlenecek olsa yine gidip bir turk kiziyla evlenecekler az karakter sahibi olsalar keske.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sitedekiler ölü mumya bulsalar acaba olurmu diye beyinlerinden geçirirler :). Artık nefes alsın değil kalbi atsın felsefesinden çıkanlar bile var. Sen inanma bunlara. Sürekli türk kızlarıyla yabancı kızları kıyaslıyorlar çünk türk kızları tadafindan sürekli red ediliyorlar. Yabancı kızlarda seçici değil herşeye tav oluyorlar vs. Yani kolayı kızları daha fazla seviyorlar :) ondandır. İnanma yazdıklarına. Kadınlardan nefret edenler sürüsüyle karşı karşıyasın.

1|1
    0|0
    • Hhahaha bu kadar alcakmi. erkekler. ya sonra nie bakmiolar. Bakmaz. tabi. karsisindaki. kisinin. dusuncesine bak. :) Senin bu ongargini kimse. parcalayamaz ki

• Teşekkürler Volkan.. Herkes sen değilsin :).
      Güzellikler dilerim..

• "))) azda olsa varız

Erkekler Ne Diyor 23

• Cunki her erkek bu sitede kiz dusurme pesinde degil... Turk kizi edeplidir, ahlaklidir, akillidir ama etrafda "Turk'um" diyen cokca ahlak yoksunu cahil turuyor. Turk'un oyleleriyle isi olmaz merak etmiyesiniz. O erkekler sadece beyni bel atinda olan basit insanlar.

1|0
    0|0
    • Baya çoklar ama

• Olabilirler ama kaninda Turk'luk yoktur bu yuzden Turk kadinina laf edip dururlar ama ahlak yoksunlari sonra tekrar yanasir, basit erkek iste cinsel arzularina yenik dusen.

• hepsi beyinsiz kızları kullanmak için burdalar. sen egonu havalandıradur canım yavrum

2|0
    0|0
  • Türk kızı seviyoruz sevmiyoruz diye bir şey yok. Biz bize güzel gelen kızları seviyoruz, testesteron hormonun vermiş olduğu güç nedeniyle bir Deniz çok kızıda seçebiliyoruz bazen. Bence önemli olan sız kızların sevdiğinizi Nasıl elde tutacağınız. 👹🌞😂😜

1|0
    0|0
  • Belki bir umut bir kac kezbani hayata dondururuz diye.

0|0
    0|0
  • abazan tayfasina mi soruyon buna? bunlardan bir kaçi timsaha bile yaparlar... bu kadar yani

1|0
    0|0
  • Türk olsun çamurdan olsun türk kızıyla kavga etmesi bile ayrı bir güzel 😊😊

1|0
    0|0
  • sizi bizden başka züken var mı?

0|0
    0|0
  • Kizlarla ne alakasi var site için buradayim. Eğlence için. Nimetten saymayin kendinizi canim;)

0|0
    0|0
  • Halbuki verseler nefessiz de işte buradan artislik yapmak kolay

1|0
    0|0
  • Kim sevmiyo ben cok seviyorum valla 😄😄

0|0
    0|0
  • Sitede Rus kızları varmış ondan

0|0
    0|0
  • Kim demiş sevmiyoruz