Ev hanımı mı? Çalışan kariyer sahibi kadın mı?

Günümüzde çalışan kadın ideal gibi ama kendimi bildim bileli iş hayatındayım! Hayatımda ilk defa evimin tadını çıkarıyor izdivaç programları izliyorum yani bende sanırım ev hanımı oldum 😀😀😀 fakat düşünceler merak ettim? erkekler hanımlarının çalışmasınımı ister yoksa evinde vakit geçirmesinimi? Tabi maddi güç yeterli👍 Kendimi suçlu duygusundan barındıramıyorum 😀😀😀

Güncellemeler:
Türk erkekleri yine güzel düşüncelerinizi gösterdiniz 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Evde azıcık daha vakit geçirmeye karar verdim 😌 Teşekkürler

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eşimin çalışmasini millete kölelik etmesini istemem. Eşim evinde kitap okumakla kendini geliştirmekle çocukları muhteşem bir eğitim ile bitirmekle beni yetiştirmek yön veren bir eş olmalı. Eksiklerimo gidermeli bol vakit artıracağım kişi olmalı :)

1|1
    0|0
    • sen bu dediğini anca hayallerinde bulursun beynini yitirmiş 2 krş para için kapitalizme köle olmayı tercih eden beyinsiz kızlar yüzünden.

• @crazyymann34 darbe yemiş gibisin evlilikten korkum ihanete uğramaktir. Bilemiyorum çok iyi bir kız bulmaya çalışıyorum. O şekilde hayatımın sonuna kadar tek es tek evlilik 5 çocuk ile hayatımi onunla vereceğim bir eş ama millet için süslenen evinde yatakta eşini yaninda güzelliğe bakınca bakımsızlık herşey olunca kyle bir eşten hayır gelmez

• şehir hayatından uzak yaşaman lazım. git köy kızı al, bırak aksanı olsun, ruhu oro*spu olmasından daha iyidir. ama köylü kızlarnın da gözü açılıyor şehiri görünce seni beğenmezler. hepsi aynı bo*kun yan versiyonları. iyi bir ailen olsun istiyosan köyde yaşaman lazım. burada ihanete de uğrarsın. çoluk çocuğunun geleceği olmaz. hepsi eroin bağmlısı, dış güçlerin maşası olur.
      @ozgehalil ben haklı olsam ne yazar kızlar beyinsiz olduktan sonra

Erkekler Ne Diyor 31

• Okusun bir mesleği olsun. Öyle tezgahtarmış, sekretermiş gibi değil. Evlenmeden önce cv de iş tecrübesi olduğunu kanıtlayacak kadar çalışmış olsun. Evlendikten sonra benim gelirim yeterse çalışıp çalışmamak onun keyfine kalmış. Yarına çıkacağımız belli değil ben ölür gidersem bir işi olsun ki çocuklarına ve kendine bakabilsin. Maddiyattan dolayı geçim sıkıntısından dolayı gidip sevmeyeceği bir adamla mecburi evlilik yapıp çocuklarımı üvey babaya muhtaç etmesin. O yüzden her zaman meslek sahibi kadın derim.

1|0
    0|0
  • sürekli evde kalmak bir hanıma zarar olabilir.. evde tek başına kendisiyle kalmak zordur..
    hem çalışması kendisi için iyi olacaktır hemde ciftlerin hayat kalitesi yükselir..
    ama kendisi istiyorsa tabi

1|0
    0|0
  • Calismasi daha makbul. 4 5 ev alip kiraya veririz beraber izlerdik sonra o programları:)

3|0
    0|0
  • Calisan. Ev hanimi dedigin, isi gucu olmayan, avare insandir. Sevmem oyle insani.

1|0
    0|0
  • hobi olarak küçük bir mesleği olabilir ^_^
    yorulmasını istemem normal bir işte çalışıp akşama kadar çünkü.
    yatsın totosunu büyütsün evde hatunum :D

2|0
    0|0
  • Çalışmayanı almıcam.

1|0
    0|0
  • Fark etmez düzgün olsun

1|0
    0|0
  • çalışıp calismamasini kendi secimine birakirim sanirim ama çalışcaksada benden once evde olacak sehir disi olmicam

1|0
    0|0
  • Bana gore ev hanimi en iyisi sicak yemegini pisirecek yolunu gozlecek kapiyi actin mi öpüp karşılacak

1|1
    0|0
  • Esimin istegine bagli bu. nasil rahat ediyosa 😉

1|0
    0|0
  • Maddi durum iyiyse secimi oma birakirim. Eger degilse ddstek acisindan calismasini isterim. Ikimizin hayati sonucta destek olmali mutlaka

1|0
    0|0
  • Kariyer sahibi ev hanımı. 😀

1|0
    0|0
  • Çalışan kendi ayakları üzerinde duran kadin.

1|0
    0|0
  • Anlasalimda farketmez benim icin

1|0
    0|0
  • Çalışmasa daha iyi sanki. Yine de o anki psikolojimiz belirler bu durumu.

1|0
    0|0
  • maddi durumum iyi olursa calısmasına gerek yok yiyip içip gezecez :D

1|0
    0|0
  • farketmez ;)

1|0
    0|0
  • Kendini gelistirmis ev hanimi ☝

1|0
    0|0
  • insan olsun ve ahlaklı olsun yeterli

1|0
    0|0
  • farketmez

1|0
    0|0
  • kariyer sahibi

1|0
    0|0
  • Ew hanmı iyidr ;)

1|0
    0|0
  • Maddi güç yeterli olsa dahi kadın bir bireydir ve kendi ihtiyaçlarını kendisi karsilamalidir

1|0
    0|0
  • ben şahsen evimin hanımı olsun isterimm

1|0
    0|0
  • nasıl mutluysan öyle takıl

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ev hanimi

1|0
    0|0
  • sen yeni mi evlendin

0|0
    0|0
  • Ev hanımı

0|0
    0|0
  • kadın çalışşın ya

2|0
    0|0
    • Nedenmiş 😀😀😀

• Bir erkek olarak bunu yazmanda güzel birşey 😊

• boşa yazmıyoruz hayatın içindeyiz

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Evde daha yeni yeni oturdugun için güzel geliyordur o, günlerce evde oturmak sıkar insanı ki bu kadar uzun süredir iş hayatında olan biriysen. Çalışmayı düşünüyorum ben.

1|0
    0|0
  • Bence geçim sıkıntısı yoksa ve uygun bir iş yoksa kadın çalışmaz ama geçim sıkıntısı varsa ve veya tesettürün engel olan bir ortam değilse çalışabilir

1|0
    0|0
  • Maddi güç ve kişisel zevk doğrultusunda karar verilmeli buna. Başka bir kişi ya da grubun isteği ya da baskısı olmadığı sürece ev hanımlığı da çok güzel. Ancak pek bana göre değil. Ben çalışmayı yeğlerim.

1|0
    0|0
    • Bende bana göre değil diyordum ama 25yaşındayım sigorta günüm bile 2500olmuş ☺️☺️ Azıcık evimdeyim. Güzel bişeymiş ama

• Evimde oturmayı ne kdr sevsemde, parayı daha çok seviyorum. Heleki kendi paramı daha çok. Ayrıca evde zaman geçmiyor bu süre uzayınca. Esnek saatleri olan bir iş en ideali. tabi kim kaybetmiş de biz bulacaz 😂😂

• Ben daha 1haftadır evdeyim 🙄 İleride sıkılacaksın diyor arkadaşlarım bakalım

• Çalışan tabii

1|0
    0|0
  • Üreten kadın mutludur bu yüzden üreten kadın

2|0
    0|0
  • ev hanımı

1|0
    0|0
  • En güzeli babadan zengin çalışmayan kadın. Ohhh ne güzel dert yok tasa yok. Biz sürünelim üni. lerde uzatmalara oynuyoruz hay şansımı..

1|0
    0|0
    • Babamla annem ben bebekken ayrıldılar babamı hiç görmedim

• Öyle şanslı olan bayanlar varki. Yapcak birşey yok

• Aynen yapcak bişey yok

Yükleniyor...