Doğal ve minyon kızları sever misiniz?

Bu aralar çok kompleks yaptım çevremde üniye giden kızları görüyorum özgüven hiç yok daha önce aldatıldım ve bana kız dediğin uzun boylu çıtır olur demişti. Ben çok zayıf değilim ama balık etli de değilim orta halli, makyaj yapmayan biriyim sportif giyiyorum etekle yapamam topuklu sevmem. Sadece gamzen var gülüşün güzel olmasa bir halt değilsin demişti birini sevmeyi bırakın arkadaşlarımla dışarı bile çıkmıyorum ya. Çılgın biriyim diye kaçıksın sen erkekler çatlak sevmez çok gülme falan dedi. Baya taktım. Okul birincisiyim ama ailemin yanında izmirde okumak istiyorum sırf Okul ev olsun diye.

0|1
4|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• En sevdiğim kız tipi :)) bu özelliklerinin yanına bir de kimsenin ne düşündüğünü iplemeyip hayatını yaşamayı eklesen tadından yenmessin 😘

Makyaj sevme ama ufak tefek rötüşlar yap kendine :))
    Ben nedense kendimiz maskarasızken odun gibi hissediyorum. Maskarayı sürünce birden şirinleşiyorun sanki :D onun dışında bişe sürmem pek.
    Balık etliyim demişsin. Şuana kdr gözlemlediğim bişey var.
    Erkekler ne kdr ben doğal severim de öyle de böylede bik bik bik derse desin. Süslü severler.

Ha tabikide erkekler seviyor diye öyle olma. Ama saç bir kadının 3n güzel aksesuarıdır. Saçları güzel olan daha güzelmiş gibi algılanır. Bunu iyi kullan :))
    Ve "sence" fazla kilon varsa ver. Başkasının fikrine bakma.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Yok gayet hoş bence minyon kızlarda kendine haksızlık etme her söylenenide kafana takma profildeki sensen ki sanıyorum öyle gayet güzelsin :)

1|0
    0|0
  • Kimse şunu diyor bunu diyor diyerek kendinden ödün verme, içinden geldiği gibi davran, evet ben doğal ve senin gibi minyon tipli bayanlardan hoşlanıyorum mesela, herkesin beğeneni çıkar çok takma kafana..

1|0
    0|0
  • Aslında minyon balık etli ile zayıf arasında olan ve en önemli kısımda tatlı bir gülüşü olan bir kız benim için idealdir tabi makyajdan nefret ederim açık giyimınde hiç c sevmem velakin senin çılgın olman bunları yok etti darmadağın etti pompeıdekı bir kavmin helak olmasına sebeb olan kül bulutu gibi herşeyi silip süpürdü bu yüzden senin çılgın biri olman beni rahatsız eder diğer kriteri görmez bu gözler inşallah anlamışsındır...

1|0
    0|0
    • Çılgınım derken eğlenmeyi seviyorum mesela lunaparka düşkünüm biraz çocuksu yanım var ortamda nasıl davranacağımı biliyorum yerine göreyim ama arkadaşlarımla gülmeyi severim

• He valla 😀😄

• @Kitapkurdu61 Güzel kızsın gözlerin güzel öyle kız dediğin şöyle olur böyle olur laflarına kanma g*tünü başını açan kızlardanda olma sessiz sakin sade kızları çok severim çok beğenirim belli ki trabzonlusun bide :) trabzonlu kızları daha bir çok severim :)

1|0
    0|0
  • gayet güzel bir kızsın... kendini beğendirmeye çabalama hiç bir erkeğe... beğenen alsın başına taç yapsın

1|0
    0|0
  • Ulan karakter karakter gerisinin canı cehennneme sen ne bozuyon moralini be tek sıkıntı karsindaki ADAM değilmiş

1|0
    0|0
  • Doğal ve minyon kızları severim. Ama kadınsılık önemli..

1|0
    0|0
  • senden iyisi hint kumaşı :)

1|0
    0|0
  • Sevgili güzel kardesim. sen nasıl istiyorsan öyle yaşa başkalarına aldırma. erkekler için yasamiyorsun. ayrıca hem çatlak hem minyon iyidir kiskaniyorlar bence seni

1|0
    0|0
    • Ayrıca profil fotona baktim gerçekten çok güzelsin. ama ruhun daha güzel olsun kardeşim. insanları sev. sevgi en büyük guctur

• 61 olduğuna göre Trabzon ile bağlantın var demektir buda seni hayatta 3-0 önde başlatır. Erkek karalamayı sever takılma hatsize bende 3 kere aldatıldım ama şu an inan ki iyi ki bitmiş diyorum geçmişte ki "gereksiz" insanlar.

1|0
    0|0
    • İyi de bir kızın bu sözleri duyması gerçekten çok kötü eski sevgilim senden daha bakımlı daha güzel onunla konuş bizi barıştır dedi şimdi de pişman oldu ama dönmedim kimseyle de sevgili olmadım bir daha.

• Ah güzel kardeşim, sen neden "eski" dediğin insanın aciz cümlelerini takıyorsun ki (!)
      Umrunda olmasın gerçekten seni üzmek için söylediğine eminim erkek sonuçta tahmin edebiliyorum.

• üf be işte tam göre bir kız boşver ben spor giyinen deli kızı severim :D

1|0
    0|0
  • Doğal iyidir minyon falan fark etmez yüreği sağlam olsun

2|0
    0|0
    • Öyle olmuyor işte. İlk aşkım gençlik hevesim hayal kırıklığım oldu

• İyi bakalım Allah gönlüne göre versin

• Makyaj yapmiyorsun balık etli degilsin ama azcik kilolusun minyonsun spor giyiniyorsun yani kisaca kendine özenip suslenip puslenmeyi sevmiyorsun kadinsi olmayida sevmiyorsun ee kusura bakmada eski sevgilin haksizda değilmiş hani

0|0
    0|0
    • Giyimim güzel herkes beğeniyo ama onun dediği hep etekle elbiseyle olmam sabahın köründe makyaj yapmam ee k. b da benim iki yüzüm yok sahte değilim

• Tercih meselesi ama kusura bakmiycaksiniz erleklerin cogunlugu ister bunu soyleyemesede

• Erkekler ister adamlar yüreği seviyo

• doğallık yüzde değil, hal ve hareketlerde olmalı. Doğallık güzelliktir.

1|0
    0|0
  • Uzun severim minyon sevmim ben:)

0|0
    0|0
  • Sevilecek kadın belli :

https://www.instagram.com/p/BEBvWl1xrgN/

0|0
    0|0
  • Severiz

1|0
    0|0
  • boyun kaç.

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Cüceleri sevmem

0|0
    0|0
  • Aradığım kız.

0|0
    0|0
  • Doğal ve kısrak gibi olsun 👌

0|0
    0|0
  • doğal demek he :D

0|0
    0|0
  • Oldugun gibi ol nasil mutlu hissediyorsan oyle yaşa. Senin sevgilin malmış.

0|0
    0|0
  • sevilmez mi

0|0
    0|0
  • Bir kriterim yok. Severim. Anlaşabildikten sonra

0|0
    0|0
  • saçma düşünceler.

0|0
    0|0
  • nrml olsn sıkıntı yoq

0|0
    0|0
  • Hastasiyim..

0|0
    0|0
  • doğal güzeldir ama boy karşıdaki kişiye göre önemli olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de İzmir'de Okuyorum yani Yaşadığım şehirde �nan ki öyle olmuyor illa ki Sosyal aktivitelere katılıyorsun

1|0
    0|0
  • Tam sevilecek kızsn 😊

1|0
    0|0
  • En doğrusu senin yaptığın doğal olmak.
    Zevklerin böyle seni seven olduğun gibi sevsin.
    Sırf birisi olumsuz yorum yaptı diye kendinden şüphe etme gayet iyisin. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...