Bir erkek güçsüzlüğü ve korkaklığı nasıl sindirebilir?

Bu gece dışarda ilginç bir şova tanık oldum.

Aynı yaşlardaki iki erkek tartışıyordu. Etrafında 5-10 arkadaşı. Biri diğerini orasından burasından tutup kalabalıktan tenhaya çekmeye çalışıyordu ve pasif olan sadece ezik ezik kendini ifade etmenin peşindeydi. Teke tek kavgadan çekiniyordu.

Tartaklanan adına utandım resmen.

Yani şahsen ben 10a 1 bile olsam o noktada kavgayı başlatırım. Muhtemelen dayağımı yer giderim ama vereceğim maksimum hasar için çabalarım. Öyle kendimi ezdirip gövde gösterisi yaptırmam karşı tarafa.

1|1
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Ay çok üzüldüm

0|0
    0|0
    • Bir erkeği bu kadar acınası görmek beni delirtiyor. Ağzı burnu kırılsa yine sorun yok.

• İkisi de aynı yaşlarda. Tabii ki korkan taraf birazcık daha çelimsiz ama aralarında kaydadeğer bir fizik farkı yok maksimum 6-7 cm ve 5-6 kilo.

• yani kafama takılan şeyde, iki el kol sallayamaması. Belki de olay çok farklıdır, bilemeyiz ki. Şahsen ben kız halimle suçluda olsam kimse tutup öyle kolumdan sürükleyemez sağa sola. Yetiştiriliş tarzı belki de budur, sakin yapıdadır işte. Ama yinede üzüldüm.

En İyi Erkek Görüşü

• Korkak ve pısırık biri olarak anılacagıma, ulan ne dayak yedi be denilen adam olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkesin olaylara verdiği tepki aynı değildir. Ben sessiz kalan çocuğun davranışını normal buldum. Sadece kendini ezdirmemesi lazımdı. Kendini ezdirmemek de sadece şiddete başvurarak yapılmaz. Cıyaklaması filan biraz şey olmuş.

0|2
    0|0
  • Sakin ol, Ares...

Ben sorun ne anlamadım. Yani adamı kavgaya girmedi diye mi eleştirdin? Kavga etmek yerine adamın yaptığı gibi sakin konuşmaya çalışmak daha normal değil mi?
    Bir de kiminle karşı karşıya olduğunu bilemezsin... Benim bir arkadaşın burnunu kırmışlardı durduk yere. Sonra bir baktılar herifin arkası da bir dünya, doğuluymuş. Ne bileyim ülkede adalet de sallantıda iken gereksiz sıkıntıya maceraya gerek yok sanki.

0|0
    0|0
  • ya adam demekki konuşarak kendini ifade edebiliyor medenice. korkmuş da olabilir, uğraşmak istememişde olabilir. sırf kavga etmedi diye ne bu sözler?

0|0
    0|0
  • Yani sonuçta her halukarda basacaklar kotegi.

0|0
    0|0
  • İnsanlar canının yanmasından korkabilir bu doğal bir durum

1|1
    0|0
  • Delikanliligin 10 altin kurali madde 1 yemek buldun ye dayak buldun kac

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kim bilir ne derdi vardı o garibin. Bende bilirim o durumu. kardeşim. bir kaç serseri üstüme yürmüştü. Kışlada kavga edenin askerliği uzardı. Küfür ettiler on katı küfür ettim dayanamayıp saldırdılar. Dediğinde haklısın saldırmak lazım. Ama bir kaç kardeşim. için bela fitne çıkartmaya o stresi yaşamaya değer mi? Allahtan bulur diyerek teselli oluyorlar onlarda azıtıyor sonra gerçekten bela buluyorlar

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler..

Bahaetdiğin arkadaş belki de mahvolmuşdur , geceden sabaha kadar içmişdir ;

Ben nasıl erkeğim diye !

Bende de oluyordu bu durum.
    Türk insanı teke tekkavga etmeyi bilmiyor delikanlıca..

Az biraz sıkışsın hemen ya buçağa ya da silaha el atıyor..

Ben senin ne demek istediğini çok iyi anladım.

0|0
    0|0
  • Tartaklanan kişi yüz kızartıcı bir suç işlemiştir diye düşünürüm. Savunacak bir yanı yoktur belki

0|0
    0|0
  • Çok güçlüysen kurtarsaydın.

3|0
    0|0
    • Kimsenin Herkülü olmanın peşinde değilim. Bahsettiğim salt bir güçlülükle ilgili değil beni anlamıyorsun.

• Bahsettiğim kötü insanları anlatmayacağım. Bilinçaltına etki olsun istemem okuyan kişilerin. Bu yüzden neyse diyorum

• Kötü insanlarla etkileşime geçmiş tek kişi sen değilsin. Gerek yok.
      Hayat felsefelerimiz farklı.

• Uzakdoğu sporları ile uğraşıyorum, gücüm kuvvetim de yerinde ama yine de kavgadan olabildiğince kaçınmak gerektiğine inanıyorum.

Bir abimizin lafı vardı el yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanırmış diye. Bir de iti var kopuğu var adamın bıçak ya da silah çekmeyeceğini bilemezsin. Ardından karakolu var ifadesi var uğraş dur.

0|0
    0|0
  • Bu zavallilara ne demeli bilmiyorum. Her haftasonu korkma diye başlayan marşımızı boşuna yillarca tekrar ettirmişler zira kafalar boş olunca almıyor tabi. Yarin onun karisina kizina biri saldirsa onu da koruyamaz boyle erkek olur mu mk

0|0
    0|0
  • Bu sadece hayatta kalma içgüdüsünden kaynaklanıyor olsa gerek. Aksi halde 4-5 yumruk darbesi almaktan korkmak oldukça saçma.

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok
    herkezin dayak yemek isteği yoktur

0|0
    0|0
  • kanka yumruğu attımı cesareti yerine gelir :) dayaktan korkmayın altı üstü gözünüz morarı biraz ezik olmayın korkmayın ;)

0|0
    0|0
  • Teke tek kavga nedir la bu çağda hayvan değil insanlar ha şunu da unutma kavga devri geçti geçenler de adamın teki üç kişiye bıçak ile saldırdı adliye önün de bizzat gördüm üçünü de bıçakladı anlayacağın insanlar yoldan çıkmış

0|0
    0|0
  • Eğer her ikisininde etrafında kendi arkadaşları varsa ve buna rağmen tartaklanan kavga etmek istemiyorsa ozaman yaptığı ezikçe ve gurur kırıcı olmuş. Ama etraftaki herkes tartaklayanın arkadaşıyla, tartaklanan doğru yapmış. Sonuçta zaten diğeri daha fazla kişiyle gelip tehdit ederek ''erkek'' olmadığını gösteriyor böyle bir durumda tartaklananda erkeklik bekleyemessin. Diyelim tartaklanan dövdü arkadaşlarıda ona saldırabilir? Değilmi?

0|0
    0|0
  • herkez kavga stresini tasıyamaz sen dövüşçü olduğun için demesi kolay.

0|0
    0|0
    • Ben de sonuçta Tony Jaa değilim. Faal olarak değil, geçmişte birkaç yıl dövüştüm ama kavga bilmiyor olsam da bunu kendime yedirmezdim.

Yükleniyor...