Merhaba arkadaşlar dua ile ilgili bir bakar mısınız?

dua edilirken Zaman verilmeli mi yani mesela allahım sevdiğim çocuk bugün bana adım atsın vs.. Tarzda istenmesi uygun olur mu? Bir de Dilek namazı kılınırsa kesin kabul mu olur dua?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz dualar etmek pek doğru değil. Belki hayırlı değildir bilemiyorsun. İlerde bir sıkıntı yaşama ihtimalin var. Hayırlısını dile.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her Dua hemen kabul olmaz sabretmen gerekli dilek namazına gelncede oda farketmez sonuçta oda bir dua şekli senin yapman gereken gönülden istemek yani sen dua ederken yarın Olsun vs dersen öyle bişey olmaz sadece sabır gerekli umarım duaların kabul olurr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Masaallah dini bilginize sasirdim. Flort etmeniz Allahimiza gore helalmi yoksa harammi? Haram degilmi? Allahdan nasil haram bir seyi istersin? Harama helal demek, haram birsey icin namaz kilmak dua etmek, haram bir seyi yaparken besmele cekmek insani kafir yapar.

0|0
    0|0
  • ' Sevdiğim çocuk bugün bana adım atsın ! ' Duanın mahiyetinde mantıki tutarsızlıklar var. Ayrıca dilek namazı v. s olgular hurafe.

0|0
    0|0
  • Allahı gönül işlerinize karşıtırmayın bence.

0|0
    0|0
  • duam neden kabul olmuyor diye isyan etmedikçe Allah o duayı kabul eder. sadece zamanını bilemezsin. ne zaman olacağını O bilir. en hayırlı zamanda kabul eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...