Sizce niyeti kötü müdür?

Lise son sınıf öğrencisiyim. Erkek bir öğretmenimle sürekli muhabbet ederiz. Whatsapptan da konuşuruz. Bugün dışarıda kahve içmek istediğini söyledi. Ama malum gündemdeki olaylar.. İşkillendim açıkçası. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Sonuç itibariyle söz konusu şahısla ilişkimi keseceğim. Sağ olun dostlar.

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• İşkillen tabi kać yaş var

0|0
    0|0
    • Kendi 40, ben 18..

• Sıkıntı ya. O zaman daha konuşmam. Hiç beklemezdim. :/

• Ötrki öğrencileriylede senin gibi olsa bişi demicem ya

En İyi Kız Görüşü

• Dışarıda kahve içmenin bir tehlikesi yok bence ama yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
    • Yani bencede yok ama.. Bilemedim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak sorun kahve icmek degil sorun su senin hocanla niye muhabbetin var ve hangi akla hizmet mesajlasiyosunuz konu ne olursa olsun. iyi misin sen ya?

0|0
    0|0
    • Hep yardımcı olmuştu bana, bir dost, bir abi olarak. Bir sakınca görmemiştim. Şimdiye dek.

• Ucundan dönmüş gibi hissediyorum. Neyse ki şüphelenmişim..

• Suphelenmemek icin ahmak olmak lazim. Bu durumu ailenden birine anlat sıkinti cikmasin bacisiyla icsin kahvesini ille icicem diyosa

• bencede doğru düşündün

0|0
    0|0
  • Kahveyi seninle berabermi içmeyi istediğini söyledi sanırım öyledir niyeti iyi demekte zorlanıyorum.

0|0
    0|0
    • Evet ikimiz, bir kafede. Ne yalan söyleyeyim bana da iyi gibi gelmedi. :/

• Notu batsın.. Yapacağım dediklerinizi.

• Yap çekinme gerekirse bu edepsiz davranışını Adli makamlara bildir öyleleri bu meslekte kalmasın o bir pislik hoca değil hiç bir şey yapamazsan 183 e ihbar edersin devlet olaya el koyar hemen def ederler soluğu mahkemede alır. bu hem şahsi hemde toplumsal vazifendir.

• Bence görüşme dışarda durum sıkıntı gibi

0|0
    0|0
  • Nooooooooooo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mesafe koy

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Bulaşma derim

0|0
    0|0
  • İçmeeee

0|0
    0|0
  • Ortam beter hiç bulaşma arana bir sınır koy mümkünse benim fikrim bu yönde

0|0
    0|0
    • Evet sanırım en iyisi bu

• Adamın yaşı zaten büyük ordan bile masum bir olay gibi gözükmüyor uzak durman yararına olur bizim okuldada hocalar vardı hatta 25 yaşında olanı bile vardı dönüp bir kez bile bize bakmışlığı yoktu bazı hocalar çok garip arkadaş baba gibi görünüp neler yapıyor izliyoruz haberlerde uzak dur kardeşim sen

• Aynen öyle bana da bir abi gibi yaklaşmıştı kardeşim, ondan yakıştıramadım sadece.

• Valla diğer öğretmen olayında da kızın masum olduğunu düşünmüyorum o kadar polyana değilim öğretmen şerefsiz ise kızda gönüllü bir şekilde ilişkide bulunmuş burda zorla bir şey yok intiharı tercih eden de o kız oldu kimse umrumda değil açıkçası istersen git iç sonra kimseyi suçlamayinda ne yaparsaniz yapın

0|0
    0|0
    • İstediğim bir şeyden dolayı kimseyi suçlamam, suçlamadım.

• Öğrenci ve öğretmen arasında bir sınır olmalı ya fazla samimiyete gerek yok

0|0
    0|0
    • Evet ya sonradan laubalileşiyormuş...

• Yani artık kimin ne düşündüğünü de bilemiyoruz devir çok değişti hiç kimseye güven olmuyo

• Kesinlikle :(

Yükleniyor...