GAYler ve LEZBIYENLER?

gayler ya da lezbıyenler hakkında ne dusunuyosunuz? Oyle arkadaslarınız var mı?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ekstra hiçbir şey düşünmüyorum. gay, lezbiyen, biseksüel, trans erkek arkadaşlarım var. hiçbirini cinsel yönelimlerinden dolayı seçmedim. kimle seviştikleri beni hiç ilgilendirmiyor. iyi insanlardı, denk geldik, mis gibi arkadaşlarım oldular.

bir önyargılı cümlede bulunabilir yalnız. eşcinsel arkadaşlarım hetero arkadaşlarımdan daha duygusal ve arkadaşlıklarına daha bağlı. olasılıkla aileleri ve toplum tarafından reddedilmiş insanlar olarak, bizimle ailelerini yarattıkları için. beni arkadaşlığa kabul ettikleri için, buradan hepsine bir kez daha minnetimi gönderiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sapkinlik, ve mide bulandirici.
    Bizim mahallede, trovesti ablamiz vardi.
    Her gece ise cikardi, bizim cocuklar anlamis biseylik oldugunu adamda bende aksam otururken bizim adami yelpaze yuzu boya, uzun sac bulent ersoy gibi gorunce anladim.
    Bide araba onu almaya gelmisdi, kapiiiiğggg aaagggcc. Dedi, dedim tamam. Bu trovesti.

1|0
    0|0
  • Estagfurullah resimdeki sizseniz tesetturlu bir hanimsiniz. Gaylik, lezbiyenlik, bisexsuellik vs butun semavi dinlerde yasaklanmistir. Bu kisiler kafadan sakattirlar ve sapikdirlar.

1|0
    0|0
  • Onlarinda elinde olmadan oluyomus ama moda gibi bisey oldu heralde herkes bir lgtb dir gidiyor

2|0
    0|0
  • çalışan vardı kovduk. ama gay olduğu için değil mal olduğu için.

1|0
    0|0
  • Yok. Olmasında sakinca yoktur ama

0|0
    0|0
  • Heterosexual ler gibi aşık oluyoruz tek farkımız hemcinsimizi sevmek

0|0
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum onlarda normal insan. Var eşçinsel arkadaşlarım

0|0
    0|0
  • asla yok olamazda karsiyim

1|0
    0|0
  • Midemi bulandırıyorlar.

0|0
    0|0
  • vardı

0|0
    0|0
  • evet öyle birsürü arkadaşım var bu bir hayat tercihi senin nasıl hayatlarındaki tercihlere insanların saygı duymasını bekliosan aynısını onlarda beklio mesela aslında senin bir gey ve benimde bir lezbiyen olmam gibi :D

0|0
    0|0
  • gay bir arkadaşım var sadece telde görüşüyorum hatta pazar günü ilk defa gördüm ayak üstü 5 dak konuştuk senin var mı hemşerim öyle peki onları bırak istersen birbirimize bakalım derim?

0|0
    0|0
  • sapkınlık diyorum başka da birşey demiyorum

0|0
    0|0
  • vardı bir ara erkeklerden hoşlanıyordu

0|0
    0|0
  • var tabi.. iyiler, hoşlar. severim kendilerini..

0|0
    0|0
  • etrafım lezbiyenlerden oluşuyor sanırım :D

0|0
    0|0
    • o kdr cok dıyosun yanı:)

• ıstesen bu kadarını bı arada bulamazsın:)

• yok be batıdan kaçtım doğuya geldim mıknatıs gibi eni çekyorlar :D

• Gayde var lezbiyende

0|0
    0|0
  • herkesin tuttuğu kendine

0|0
    0|0
  • aynı sen ben

0|0
    0|0
    • aynı sen ben derken?

• extra bir şey düşünmüyorum yani tercihi farklı sadece ona göre de benim senin tercihin her ne kadar doğal olmasa da

• haklısın:)

• Öyle insanlar çevremde yok olamaz ve bişey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • sapkınlık olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Var ve neredeyse her akşam Lol oynuyoruz. No problem
    Homofobikte değilim. Bana dokunmadıkları sürece herşeyi yapmakta özgürler

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım yok. Toplumumuz soğuk baksa da en azından sokakta satırla kovalamamak lazım.

1|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• arkadaşlarımı din, dil, ırk, cinsiyet ya da cinsel yönelim diye ayırmıyorum. insan olsun yeter ki ama öyle bir arkadaşım yok, denk gelmedi.

0|1
    0|0
  • Kendi tercihleri saygı duyarim

1|0
    0|0
  • Var tabiki de hepsi de çok iyi insanlar yani benim tanıdıklarım

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • Var öyle arkadaşlarım. Özel bişey düşünmüyorum normal yani en azından banane.

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşalarım yok açıkcası saçma buluyorum lezler birbirlerini emim yalayıp yine birşeylerle tatmin ediyolar erkeklerde aynısını yapıyo hadi erkek kendisine girmesinden mutlu oluyo ama lezleri hiç anlamadım

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...