Arkadaslar lütfen yardımcı olun:(?

Anlaticagm konu aşk ilişkileriye ilgili değil ama bu saate en çok ona bakılır diye onu seçtim. Arkadaşlar benim bir kahrolasi abim var ondan çok yoruldum hergün içip sıcar karisindan boşandı bu İçmeler yüzünden 40 yaşına geldi hala böyle normal şeyler de içmiyor alkol Esrar ne ararsanız var benim annem nöbete kaliyor babam hece çalışıyor 3 günde bir ben bu herifle aynı evdeyim ve cok yoruldum odama giremiyorum hep o kulkaniyor annem hasta diye ona bişey belli etmek te istemiyorum hep o abimi idare ettim sırf annem üzülmesin diye kusmugunu bile temizledim ama o hep benim cuzdanimdan para çaldı böyle bir karakter annem üzülmesin hasta diye ona bişey bellixetmek istemedim ama bu gece son raddeydi bir girdim odama namaz kılıyordm bütün esyalarimi dagatmis artık Esrar mi ne iciyorsa ve diğer evli abimi aradım geldi beni aldı ben artık çok yoruldum napmaliyim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardimciniz olsun. Cok zor, boyle bildigim birkac kisi var ailesine kan kusturuyor. Bu kisiler kafadan sakat. Onlarin varligi butun aileyi mahveder. Allah onlari islah etsin islahi mumkun degilse kahretsin. Bu gibi kisiler hic kimseyi dusunmez. Onlarin kafasinda sadece ickiyi ve uyuisturucuyu nasil alacaklari vardir. Annesinin ilac parasini bulsun hic dusunmeden alirlar. Onlarin girdigi evden huzur firar etmistir. Sahosdan deli korkarmis dikkat edin size saldirida ya da tacizde bulunmasin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gidecek biyerin var enazindan allah islah etsin kardesim ona ne denirki sende hayatini kurmaya kendini kurtarmaya bak

0|0
    0|0
    • Evlenicem Allahın izniyle ama daha var sevgilim askere gidicek ondan sonra inanin çok yoruldum ben gidince evden evlenince anneme babama aciyorum

• Kardesim allah senin gonlune gore versinde evlenince alirsin anneni babani cok istiyosan

• İnşallah öyle olcak

• Allah ıslah etsin ilgili makamlara bildirinki tedavisi uygulansın vede sizin can ve mal güvenliğiniz sağlansın.

0|0
    0|0
  • çok iyi düşün zarar asla görme derim

0|0
    0|0
  • baktın düzelmiosa yapılıcak şey belli

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...