Moralim cok bozuk, dertleselim mi?

Herkes bir sekilde yorum yapsin dertleselim anlatin kafaniza gore. Benimkisi aslinda kendime eziyet yapiyorm. Hata yaptim yalan soyledim guvemi sarsildi onceden ayrlmstk tam barscakken dahada bitti. Hatamin arkasinda olup, caba gostersemde yaramadi. Bana son bir sansi verseydi belki elimden fazlasıni yapardm ama olmadi. Sonrasinda oyle ben mesaj aty filan oyle arada konsuyorz. Bugun kandil mesaji atti tartistik git konustugun kimse ona yaz tutma filan diye laflari ne biliyim bir kac lafina kirildim cok uzuldum. Dedigim gibi aslinda kendime eziyet nyse

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Takma herşey olacağına varır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yüz yüze konusun daha olumlu olur. Mesajla trip atmak uzaklaşmak çok kolay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hacım maaşım 20 gün geç yattı o da yarım yattı ya aylardır böyle valla çok sıkıntılıyım :((

0|0
    0|0
    • Seninki daha betermis

• sen ne diyosun ben sürekli gece çalışıyorum ve yanımda bir güvenlik bile yok. kesseler kimse duymaz. 5 yıldır burdayım 3 ay önce işe başlayan adamdan 50 tl fazla kazanıyorum. bir de her gün bu iş için 1.30 gidiş 1.30 geliş olmak üzere toplam 3 saatimi yolda harcıyorum :((

• salla gitsin yaa

0|0
    0|0
  • bnımde bozuk

0|0
    0|0
  • neden hep üzülüyoruz ya neden cidden sıkıldım bu durumdan

0|0
    0|0
    • Bilmem belki bilerektir

• Bile bile mayinli tarla diyorum ben

• ben sana bişey diyim mayın tarlada bile bize bişey olmaz okadar şanssızız anladın mı

• dertlesek bide tek atarız ohh ama rakıya su katma yanlısı değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...