Nasıl sevgili bulurum beeeeen?

Arkadaşlar bıktım artık yalnızlıktan benim de sevgilim olsun istiyorum gayet kafa dengi uyumlu bir insan olduğumu düşünüyorum fakat bugüne kadar hiç öyle uzun ilişki olmadı lezbiyen olduğumdan benim için çok daha zor nasıl bulurum kendim gibi birini nerden bulabilirim?

0|3
2|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• lezbiyen klüpleri var face de bile var yani artık herşey online yürüyor sosyal medyannın gücünü kullan

0|0
    0|0
    • Oldu nette çok hep ayrı şehirlerdeler ilerlemiyor ilişki

• Temel bir gün bilmeden lezbiyen barına girmiş neyse kadınlar buna hiç ilgi göstermemiş en son salça olmuş bir masaya demiş ki kızlar müsaitseniz bu gece takılalım mı? Kızlar da ama biz lezbiyeniz demiş. Temel de lezbiyen nedur demiş. Biz kadınlardan hoşlanıyoruz demiş. temel de tamam da ben de kadınlardan hoşlanıyorum bende lezbiyenim demiş :D

• :D :D 👍👍

• Bırakın şu lezbiyenlik işlerini ya

0|0
    0|0
    • Bu bırakılacak bir şey değil arkadaşım bu cinsel tercih benim sana bırakın şu heteroseksuellik islerini demem kadar gülünç.

• Ne bilim karın doyurmuyo sonuçta

• Ne gibi?

• Yat uyu bu saatte napcan sevgiliyi

0|0
    0|0
    • Hep bu saatte aklıma geliyor :D

• 😂😂😂😂 uyuduktan sonra ayrilacaksak 1 saatlik olayim bari 😜

• Lezbiyemlikten istifa et ayarlarız.

0|0
    0|0
  • Ya şöyle ki, Kız bir Arkadaşımın uzun bir süre sonra biseksüel olduğunu öğrendim. Konuştuk biraz. O yüzden anlıyorum sizi. Bence takıldığın ortamlar çok önemlli. Mesela o gün yan masada iki kızın daha öpüştüğünü gördüm. Yemek yemeye gittiğimizde Erkek gibi hisseden kısa saçlı bir kız gördüm. vb.. Yani demek istediğim inan bana yanlız değilsin. Senin gibi birsürü insan var. Biraz daha bar ortamlarında takılmalısın. onlar seni bulucak zaten

0|0
    0|0
    • Ben Çankırı'da yaşıyorum küçük yer ne yazık ki burda hiç yok lezbiyen netten de yürümüyor ilişki

• Kaç yaşındaısn

• Bulamassin

0|0
    0|0
  • bizde aynı soruları soruyoruz cevabı bulursan bızede söyle =)

0|0
    0|0
    • Önce ben bulayım sana da ayarlarız :D

• gizliden olmaz o işler.

0|0
    0|0
  • erkek mi kalmadı la :D

0|0
    0|0
  • La Sen Kizin nasil bulamiyorsun

0|0
    0|0
  • Ya ben olayım diyeceğim de önce cinsiyet değiştirip sonra tercihlerimin aynı kalması lazım :D

0|0
    0|0
  • Önce sapıklıktan kurtul

0|0
    0|0
    • Önce insan olmayı öğren sonra gel yorum at.

• Seni insan kategorisine sokamiyorum insan gibi düşünme kabiliyetine sahiip değilsin kardeşim hayvana da hakaret edemem.

• Seni bir hallederim, eşşeğinkinin tadından vaz geçmezsin

• Böyle bulamazsn ☺

0|0
    0|0
  • lez mi arıyon :D _?

0|0
    0|0
  • Benim 3 tıldır yok ben bu kadar isyan etmedim. Kız arkadaşım bile yok kaldıki sevgili

0|0
    0|0
    • 4 yıl rekor bende :D

• Hayatımda 1 kişi oldu 6 yıl sürdü 3 yıl oldu ayrılalı dahada kimse girmedi hayatıma sokmadım kızlarla muhabbet edemiyom zaten bakamıyom bile

• gel konuşalım yaz ya da gzliliği kaldır

0|0
    0|0
  • kız mı ıstıyn

0|0
    0|0
  • Buradan

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlikten çık bulursun bir gün pişman olmadan lezbiyenliğe veda et.

0|0
    0|0
    • Gece gece güldürdün kardes ne diyeyim.

• Kardes lezbiyenlik doğuştan gelir yani bu öyle kafana göre girip çıktığım birsey değil

• Doğuştan gelen bazı şeyler yaşam içerisinde değişmezmi çok iddialı ve ısrarlı değilim ama sanırım değişir herler değişmesede bazı şeyler değişir. kadın olman değişmeyebilir bu ayrı bir biyolojik durumdur

• Bilmem burada varsa aynı tercihten yazsınlar sana

0|0
    0|0
  • Su mubarek gun sordugun soruya bak Allah islah etsin

0|0
    0|0
    • Niye arkadaşım kötü bir şey mi sevgili olmak?

• Sana ne arkadaşım kimsin sen? Din benimle yaratıcı arasında belki müslüman değilim fakat inancım çok güçlü sen bunu bilemezsin kimin yanip kimin yanmayacagini da. Sana benim gibi insanlari yargılama hakkını kendinde nasıl görüyorsun Yaratıcı bizi böyle yaratmış sorun sizin geri zihniyetiniz. soruyu begenmezsen defolup gidersin basit. burda millete küçücük beynine din dersi verme.

• Sen sapkinlardan olmussun hicbir din bunu kabul etmez dupeduz sapiksin sen yuru git hadi pis islerine devam et

• Gel valla olalım

0|0
    0|0
    • Kardeşimsin birader dünya ahiret uzay her türlü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben varım ben :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...