Karşı cinsten en yakın arkadaş olur mu?

Bu iki kişinin ortak noktaları çok. Karşı taraftan birinin sevgilisi var. Sevgilisi olduğu halde en yakın arkadaşıyla daha çok vakit geçiriyor. Sevgilisi başka şehirde. Ortak noktaları fazla her iki çifte birbirlerine uyuyorlar. Sevgilisi olan erkek, en yakın arkadaşını kıskanıyor sevgilisi olacak diye.

0|1
14|26

En İyi Erkek Görüşü

• 16 senelik arkadaşım var liseden beri arkadaşız çıktığım kızdan gittiğim cafeye kadar herşeyi bilir

0|0
    0|0
    • Siz yine uzun bir sürelik arkadaşlığınız var. Bu durumu yaşıyorum da. Ben başkasından hoşlanıyorum. En yakın arkadaşım kanka ayağına bana yavşıyor böyle bir durum.

• Benim sevgilimin olmasını istemiyor o kişiyle dalga geçiyor. Kendisi sevgilisi dışında başka kızlada konuşuyor. O da yetmezmiş gibi okulda bana yavşıyor böyle biri. bir de bunları bana anlatıyor. Sevgilisiyle ve diğer kızla gezmiyor benimle birlikte sinemaya gidelim diyor. Uzak durmaya çalıştıkça arıyor bu seferde. Küssem barışmak için mesajlar atıyor. Sende olmasan da kanka ben mal gibi kalcam gibilerinde mesajlar atıyor. Okula geldiğimde de bana yavşıyor.

• Sen bir an once bir sevgili bul kurtulmak için

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir bence sıkıntı yok 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Erkek ne kadar arkadaş olarak görünsede kızı beğeniyor sevgilisi olduğu için direk kıza açılamıyor kızın sevgili bulma ihtimali erkeği üzüyor ve kıskandırıyor
    Sonuç olarak bu erkek en yakın kız arkadaşından hoşlanıyor kızın kafası karışık 😜😜😜

0|1
    0|0
  • 2 tane var benim. Biri evlendi, diğeri de bu sene evlenecek. Eşleri ile de samimiyim. Kimse kıskançlık triplerinde değil.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • olur tabi olmayacağını düşünmek tam olarak sapıklıktır kimse aksini savunmasın.

0|0
    0|0
    • Olur ama insanın karakterini de bağlı daha çok.

• insanın karaktersizliğine bağlı desen daha doğru olur. bunu yapan insan aynı çatıda yakınlıktan dolayı annesine veya kız kardeşine de ilgi duyar.

• Zor ya... Çekim olmadan o kadar yakınlaşmak çok çok zor.

0|0
    0|0
  • Çok güzel seks partneri olur

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Ya şimdi kıskanması da normal denebilir ki senin tanıdığın kadar tanımadığı için arkadaş olunur niye olmasın.

0|0
    0|0
  • :) Muhtemelen seninle tamamiyle adı konulmuş bir ilişkisi olmadığı için. Diğer kişiyi de kaybetmekten korkuyor.

0|0
    0|0
  • başaran da var

0|0
    0|0
  • olur çok var :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın yerinde olsam çok üzülürdüm.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Benim en yakın arkadaşım kız cinselliği bile çok rahat konuşuruz

0|0
    0|0
    • tamam da bu kişi bana bebeğim, gülüm, aşkım diyor. Tepki versem de bu sefer seni sinir etmek hoşuma gidiyor diyip hala söylüyor

• Çevremdeki kimse çirkinsin demiyor sadece çok çekingen olduğumdan sevgilim olmadı. Kilolu değilim boyum 170. Kumral uzun saçlı yeşil gözlü ve yüzümde leke bile yok. Beyaz tenliyim.

• Oooo Allah sahibine bağışlasın

• olmazz

0|0
    0|0
  • Olurbolur

0|0
    0|0
  • ateşle baruta yanyana ama bir gün patlamak zorundalar demi anladın işalah

0|0
    0|0
  • olur

0|0