3 kelime ile dost nasıl kaybedilir?

Evet sadece şu 3 kelimeyle hem dostlarımı kaybettim hem de kız arkadaşımı.

BEN BİR ATEİSTİM :) Bunu söyleyince ya da öğrenince otomatikmen etrafımdan uzaklaştılar.

Siz mesela, öğrendikleri taktirde size sevdiklerinizi dostlarınızı kaybettirecek bir şey var mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• İlişkimi kesmezdim ama seni dine yönlendirmeye çalışırdım.

1|1
    0|0
    • :D ahahahaha nasıl mesela

• 4.5 milyar yıldır bu dünya var. 200 bin senedir düşünebilen insan ırkı sürekli kendini her türlü konuda geliştirerek devam ediyor. En çok merak edilen konulardan birisi tanrı. Ancak tanrının mesajları henüz anlaşılamıyor.

Neden?

Bütün samimiyetiyle doğruya inanmak istediği halde. Neden hala birileri bu mesajları anlayamıyor. ya da yanlış anlıyor. Neyse :D Kim neye isterse ona inansın

• Aynen:)).

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkesin ırkına mezhebine saygımız var. Seni sen olduğun için sevmemişler demek ki. Gitmeleri isabet olmuş sevin bence.

0|1
    0|0
  • hayır yok. kolay kolay kimseyle kaynaşmam zaten. benim sevgilim de ateist ayrılmadık

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende ateistim, onlar kendi masal dünyalarında ömürlerini boşa yaksın takılma adamım..

0|1
    0|0
  • Kendi seçimin ama neden Ateistsin?

0|1
    0|0
    • Tek bir nedeni var. Dinlerin birer insan ürünü olduğunu düşünüyorum.

• Ya kendi secimin ama iyi egitimlen biraz. Bence dahada arastirma yap

• Ne araştırayım mesela?

• Tövbe et sende

0|0
    0|0
    • İnanç içten gelen birşey :D yalandan etsem ne etmesem ne. Münafıklığa riyakarlığa girmiyor mu bu?

• Yoo ben yalan söyleyip söylememeyi tanrı ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Doğruluk dürüstlük diye birşey var.

Ateşte yanmaktan korktukları için insanların bazı şeylerden kendini alı koyması bence ucuzluktur. BU insanın içinde olmalı

• Tövbe etmekle ataistlik zaten aynı cümlede yer alacak kelimele değil ben işin geyiğindeyim

Yükleniyor...