Iki senedir arayan sormayan arkadasiniz?

Faebooktan nasilsin yazsa sitem mi edersiniz yoksa cevap vermez misiniz

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap yazarım ama soğuk davranırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir arkadaş vardı bizim aramız çok samimiydi sonra biz yaz bunların bir apart oteli vardı oraya gidicem seni de görmek isterim dedim. Memnun olurum dedi. Gittim beni ip gibi ortada bıraktı telefonu bile açmadı. Aradan tam 2 sene geçti okuldayım derse girdim bu da sınıfta, bir baktım beyimiz gelmiş ooo kanka nbr ya dedi benim cvp ımda şu oldu."s-k-t-r g-t l-a-n."

0|0
    0|0
    • Iyi yapmissin ne karakter yoksunu insanlar var ya hayret ediyorum

• tabii bana madik attı sizin nasıl bir münasebetiniz oldu onu bilemeyeceğim

• 8-24)
      13saniye
      Lisede 3 yil arkasini toparladik sevdikleri vefat etti 1 dk yanindan ayrilmadik sonrasinda arkamizdan konumus falan cok kirildim diger arkadasimi durmadan aramis acmamiz o kiz bende cok cekti nazini benden cekinir biraz faceden kandilimi kutlamis sag ol senle aileninde kandili mubarek olsn dedim nasilsin canim demis cevap vermedim

• Yok öyle biri olamaz

0|0
    0|0
  • Züküme takmam

0|0
    0|0
  • 2 yıldır arayıp sormuyorsa ben de arayıp sormuyorumdur :D cevap veririm

0|0
    0|0
    • 8-24)
      13saniye
      Lisede 3 yil arkasini toparladik sevdikleri vefat etti 1 dk yanindan ayrilmadik sonrasinda arkamizdan konumus falan cok kirildim diger arkadasimi durmadan aramis acmamiz o kiz bende cok cekti nazini benden cekinir biraz faceden kandilimi kutlamis sag ol senle aileninde kandili mubarek olsn dedim nasilsin canim demis cevap vermedim

• uzunn zaman olmuş geçmiş cevap ver ne olacak

• Cevap veririm niye vermeyim

0|0
    0|0
  • yazmış cevap veririm vermezsem saygısızlık olur ama işi düştüyse de yapmam

0|0
    0|0
    • 8-24)
      13saniye

• halini hatrını sor az konuş sonra cevap verme

• sen niye iki senedir aramadın?

0|0
    0|0
  • Cevap veririm.. Sorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cevap vermem

0|0
    0|0
  • Öylesine cevap yazarım

0|0
    0|0
  • Cevap vermem.

0|0
    0|0
  • cvp veririm ama eskisi gibi samimi olmam

0|0
    0|0
  • Bilmem, selamını almamazlık etmezdim.

0|0
    0|0
    • 8-24)
      13saniye

• Yok sogudum ben en uyisi cevap vermemek dost degil cunku

• Siz bilirsiniz.

• cevap vermem

0|0
    0|0
    • Lisede 3 yil arkasini toparladik sevdikleri vefat etti 1 dk yanindan ayrilmadik sonrasinda arkamizdan konumus falan cok kirildim diger arkadasimi durmadan aramis acmamiz o kiz bende cok cekti nazini benden cekinir biraz faceden kandilimi kutlamis sag ol senle aileninde kandili mubarek olsn dedim nasilsin canim demis cevap vermedim

• iyi yaptın kadndilin mübarek olsun seninde mübarek olsun de geç.

Yükleniyor...