Sitedeki kızlar hemcinslerini neden aşağılıyor?

Bir insanın sağlık problemi olduğunda 'ıyk iğrendim, midem bulandı sayende' gibi yorumlar yapıyorlar yardımcı olacaklarına. Nasıl bir anlayıştır bu?
Miden bulandıysa kapat yazma kardeşim
Erkekler de yapıyor ama en çok kızlarda görüyorum
Nasılım sorularında küstahça alaylı şeyler yazıyorlar
Nasıl bir şey bu, ego tatmini mi?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yalnızca hemcinslerini değil, herkesi aşağılıyorlar. hakaret mastürbasyonu ile ego yağlamaya çalışıyorlar.

sanal alemde sesi fazla çıkanlar, gerçek yaşamda hık mık insancıklar oluyor çoğunlukla. o yüzden üzerlerinde fazla durmamaya çalışıyorum. anafora kapılıp, aynı çapsızlığın içine düşmek var zira, evlerden ırak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sebebi şu kadınlar kadınlardan nefet ederler. Kadınlar süslenirken bile erkekler için değil kadınlar için süslenir zaten bunu bilmeyen yoktur. Ayrıca ben kadınların arasında ki arkadaşlık ilişkilerini de çok yapmacık buluyorum.

1|0
    0|0
  • Dengesiz bunkar

1|0
    0|0
  • Hepsinin afedersin ama poposu kalkmış kendini prenses sanıyor o yüzden :)

1|0
    0|0
  • Kezo hepsi

1|0
    0|0
  • Kiskanclik cogu

1|0
    0|0
  • Erkekler diger erkegleri rakip olarak genelde görmezler ama dna larından dolayı her kadın hemcinsini potansiyel rakip görür. Vur parçala yoket...

1|0
    0|0
  • Rekabet.

1|0
    0|0
  • Evet haklısın...

1|0
    0|0
  • Kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır

1|0
    0|0
  • Mal yahu kısaca ne yaparsın poşet değil ki büzesin

1|0
    0|0
  • Olur öyle çok şeapmayın

0|0
    0|0
  • halbuki hepsi nimet yani yenir kütür kütür

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kadın kadının kurdudur... malesef reel hayattada boyle kendi hemcinisine kezban, kezo, sefil, cirkin diyen edepsizlere de sahit oldum Allah onlari islah etsin ayibi örtmez dillendirirler ben hicbir zaman kiskanc olmadim bir hemcinsime karsi herzaman dostca yaklastim ancak cogu kadin boyle olamiyor malesef ki.. erkekler arasinda da var boyle bir durum eskiden boyle degildi bence yani kardeslik, dostluk vardi kalitesiz devrin kalitesiz insanları...

1|0
    0|0
  • Bu tipik bir kezban hareketidir. Genelde xx kromozomda cokca gozlemlenir

1|0
    0|0
  • Evet ozellikle nasilimlarda cok agir yorumlar yapiyorlar hic dogru degil bunlar.. sonucta insan oda duygulari var.

1|0
    0|0
  • Bunun üzerine bence yazdım. İnsanlarımız o kadar duyarlı ki sözcüklerin öldüreceğini bilmiyorlar.

2|0
    0|0
  • asagilik kompleksi var milette aman neyse

1|0
    0|0
  • bende zıt oluyorum sanki kendileri kusursuz

1|0
    0|0
  • Duyarsızlık hat Safa'da

1|0
    0|0
  • Gizliden gizliye bir çekememezlik sorunu var bence.

1|0
    0|0
  • Tabii ki kimse kimsenin sağlık sorunuyla dalga geçmemeli, ama vajinamda şu var bu var gibi sorunları internetten aratmak daha mantıklıyken gelip burada mütemadiyen sorulması insanlara bıkkınlık veriyor ve iğrenmeye de yol açabilir gayet de. İnternette sınırsız bilgi varken habire aynı soruları sormak bence çok da mantıklı değil ama cinsel sağlık bölümü de var buranın yani. Okumak istemeyen cinsel sağlık kısmını da okumamalı. Her iki taraf da biraz haksız bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...