Hayatımı nasıl düzene sokabilirim nasılllllllllll?

Hissettiğim duygular yüzünden arkadaşlarımı kaybediyorum küçük lüğümden beri yaşadığım aile olayları vs maddi manevi sıkıntılar herşey den kendimden çabuk sıkılıyorum sürekli kafam da sorular çalışmak istiyorum yapamıyorum eve iş alıyım diyorum küçük bütçeli oda ters gidiyor olmuyor arkadaş edinemiyorum gerçekten artik çok yoruldum ne istediğimi bilmiyorum psikolojim çok bozuldu kaldı ramıyorum artık ben sadece mutlu olmak kendim den herşey den uzaklaşmak istiyorum bunu nasıl Başara bilirim bilmiyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey yapma hayatın akışına kendini bırak. Bir şeyleri değiştirmek mi istiyorsun? O halde kendinden başla. Sorunlarını bir kenara bırakarak da mutlu olabilirsin. Unutma herşey kafada biter.

1|0
    0|0
    • En zoruda bu bunu başaramıyorum tam hayatıma yeni sayfa açıcam derken içimdeki korku büyüyor başaramama kaybetme sevme gibi korkular engelliyor beni

• Önce kaybetme korkusunu yenmelisin. Asıl bu şekilde devam edersen kaybedersin. Korkularınla yüzleşmeden onları alt etmen mümkün olmaz. Kendine güven. Ne yaparsan kendin için yapıyorsun.

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındaydın? Ona göre fikrimi söylemek istiyorum.

0|0
    0|0
    • 19 yaşım

• her şeyi kafandan silsene, zorlama. Yani çok fazla takıyorsundur kafana, boşver de geç

• Kolay değil işte :( aile olayları ayrı dert sevdiğim arkadaşlarımı kaybetmek ayrı bir dert toparlanamıyorum hayatım alt üst oldu tutunacak bişeyim kalmadı kimse ye anlatamıyorum hep içime atıyorum kendi içim de fırtına yaşıyorum kimse farkında bile değil

Erkekler Ne Diyor 1

• psikoloğa git anlat

0|0
    0|0
    • Ben de düşünüyorum ama psikoloğ bile çözemez direk işi bırakır o kadar trajik vaka yım desem

• onu sen bilemezsin. Denemeden bilemezsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...