Türk kızlarının derdi ne?

8 sene yurt dışında yaşadım yabancı kızlarda ne bir ego nede ben kızım dünyanın merkeziyim havası vardı hepsi birer birey gibi yaşıyorlardı erkek kız eşitti ama gel türk kızına bak dünyayı ben yarattım havalarına girmiş hepsi ego almış başını gitmiş hiçbirşey yapmadan herşeyi erkeklerden bekliyorlar evi olsun zengin olsun yakışıklı olsun ben anca davul gibi olana kadar yiyeyim herşeyi erkekten bekleyim bu türk kızlarının sorunu ne?

0|1
14|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hep genelleme yapmayın demişler de emin ol bunu diyenlerin de bunu yapanlardan çok fazla bir farkı yok çünkü bunlar öğretilmiş roller. Sebebi nedir bu konuya gelecek olursak. Kadınların sosyal hayata çok fazla katılmaması. Bu gün baktığın zaman türk kadınlarının % 50 si evde oturuyor. Buna karşın talebin çokluğu arzın düşüklüğü neticesinde değer artıyor. Daha basit anlatmak gerekirse abazanlar bunların g-ötünü kaldırıyor. Ondan sonra da başa çıkamıyoruz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yurtdisindaki kadinlar sokakta her köse basinda sapik cikar korkusuyla gezmiyo sevgili arkadasim tecavüz , siddet hertürlü aile baskisinada maruz kalmiyo türk kadinlarinin ülkesinde güvenebilecegi en son canlilar erkekler oluo haliyle. erkekleride ezip dursun hala kadinlari bosuna demiyorum Türkiyede kadin olmak zor zanaat

1|1
    0|0
  • ya hahahahhaa 😂😂 dogru söze katılır ve gülünür. 😂

0|1
    0|0
  • Erkekler, kızların bir yerlerini kaldırmaya devam ettikçe bu böyle olacak. Kendi eserleriyle övünsünler.

0|0
    0|0
  • Ey erkekler! Bu ego sizin eseriniz.

0|0
    0|0
  • Ya ben zengin olsun demedim 😂
    Ama tıp önemli 😏

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değildir, genelleme yapmaktan vazgeçin artık..

0|0
    0|0
    • bırak bu lafları gerçekleri kabullenin olsun bitsin

• @Adilkopuz Siz kendinizi kandırın, bütün erkekler böyle..

• Anlıyorum seni bir şey ispat etmeye çalışıyorsun ama sonuç değişmez çünkü kadınların dünyasını biliyoruz ve erkekler kadınların isteklerine göre hareket eder @yaren91

• Sadece kızlar olarak bakma toplum da sıkıntı var

0|0
    0|0
  • Tek derdimiz, çişimiz.

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koyma.

0|0
    0|0
  • Aferin Türk kızlarına, yolun yola bildiğiniz kadar bu tip erkekleri...:D Belki bu sayede ülkeyi terkederler de ülkemiz rahat bir nefes alır... Türk kızı tanımına bak ya , senin Türk kızlarında gördüğün bu mu yani, "Kısır yiyen, koca parası yiyen, yiyen de yiyen..." peh... Nasıl düşünürsen öyle düşün, beğenmeyen çeker gider parazit yapmaz.

0|0
    0|0
  • aslında yetiştirme biçimi ile alakalı kızlara; erkeklerle şakalaşma çok gülme yanlış anlaşılır erkeklerle arkadaş olma amacı farklıdır bazı geri kafalı insanlar 8-9 yaşında söylemeye başlanıyor ve sonuç bu ne yazıkki bunu kendi çevremden iyi biliyorum

0|0
    0|0
    • ayrıca güldü diye tecavüz edilen ve tecavüz mağdurunu haksız gören bir ülkeyiz normal değilmi

• yurt dışından bağcılara mı indin bro

0|0
    0|0
  • Sende diyorsun kız erkek eşitti diye. Ben Türkiye'ye ilk taşıdığımda Türk kızlarının egoist olduğunu sanmıştım ama öyle olmadığını farkettim sonradan. Kızlar erkeklerle arasına mesafe koymak zorunda kalıyor. Belçika'daki gibi rahat rahat iletişim kurduklarında, sıcak davrandıklarında anında iğrenç cinsiyetçi etiketler ile karşılaşıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hep kekolarin sucu

0|2
    0|0
  • O bizim yani Türk erkeklerinin suçu.. aslında %90 ı ego sarhoşu

0|1
    0|0
  • popolarını kaldiriyor kekolar bunlarin. nerededin?

0|1
    0|0
  • eline yüregine saglik. Bu ego yalakasi olmus kizlari bu kadar iyi anlattigin icin sagol. Bende seninle ayni durumdan muzdaribim. Yurtdisindaki yabanci kizlar hic böyle degil. bizim türkler sanarsin bulunmaz hint kumasi burnu havalarda. Kendilerinin ne olduguna bakmadan karsi taraftan beklentileri cok yüksek.
    Hayalleri new york yasadiklari hayat hakkari. ama gel görki bunu o egoistlere anlat iste :D

0|0
    0|0
  • bizim kızlarda sorun yok sorun erkeklerde. bir bak bakalım yabancı erkekler kızlara nasıl davranıyorlar birde bize bak nasıl davranıyoruz. sorunun kızlarda değil erkeklerde olduğunu görürsün.

0|0
    0|0
    • alakası bile yok kardeş ona bakarsan türkiyede hergün bir kadın cinayeti işleniyor?

• arkdaş sen cinayet dersen konuyu başka yöne çekersin. cinayetin kadınların egosu havasıyla alakası yok ki.

• Piyasayı biliyorlar. Özellikle İstanbul'da erkek oranı çok fazla. Biz erkekler de biri bizi sevsin diye halden hale giriyoruz. Onlarda şımarıyor.

0|0
    0|0
  • Simartiyoruz aslinda

0|0
    0|0
  • Türk kızlarıyla ilgilenmezsen sorun çözülür.

0|0
    0|0
  • Tek sorunlari ego kardesim

0|1
    0|0
Yükleniyor...