Miraç Kandili hasebiyle birbirimize dua etmeye ne dersiniz?

Öncelikle Miraç Kandilinizi kutluyorum. Bugün dua kapıları açık ve belki bugün hiç dua etmeyenler vardır içimizde. Belki bu bir sebep olur hem kendi duaları kabul olur hem de ihtiyacı olanlara dua etmiş olur. Herkes ne için dua istediğini yazsın ve herkes diğer yazanlar için birkaç dakikasını ayırıp dua etsin. Benim en büyük duam annemi istediği gibi bir evde yaşatmak. (Lütfen inanmayanlar ve dalga geçecek olanlar yorum yapmasın. Saygı duyulmasını istiyorsanız saygı duyun)

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• allah cümlemizi hep iyilerle karşılaştırsın insallah. kötüler hak yolunu bulsun zorda olanlara bir umut olsun rabbim. vatanımıza ve askerlerimize zaval vermesin rabbim hepimizi korusun hayırlı geceler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Namaz kılmayı bilmiyorum bu gece ilk defa öğrenebildiğim kadarıyla kandil için namaz kılacağım garip hissettim kendimi:) Ki bir dönem ateisttim :)

1|0
    0|0
    • Senin için en doğrusu olur inşallah bugünden itibaren hayatın güzelleşir.

• Amin Allah herkesin dualarını kabul etsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah herkesin dualarını kabul etsin. Bana sağlık başarı ve ailemle uzun bir ömür nasip etsin 👼🙏😘😘😘

1|0
    0|0
    • Amin inşallah dualarımız kabul olur.

• bu gecenin rahmeti ve bereketi bütün ilam aleminin ve bizlerin üzerine olsun amin

1|0
    0|0
  • hayırlı kandiller ben de maç bitsin biraz ibadet edecem inşallah annene istediği evi alırsın ;)

1|0
    0|0
    • Aminn Allah kabul etsin ibadetini.

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde bu sefer okulumu bitirip yükselmem başarılı olmak..
    Düzgün almanca ve ingilizce konuşabilmek.. Ve şu utangaçlığımın gitmesi özgüvenli olabilmem.. Dargın olduklarımla barışmak..
    İnşallah dua n kabuk olue kardeşim.. Benim içinde dua edersen çok mutlu olurum🌹😐 kandilin mübarek olsun❤️

1|0
    0|0
    • Ediyorum inşallah seninde duaların kabul olur olmayacak şeyler değil srn elinden geleni yap Allah'a tevekkül et gerisi senin için ne hayırlıysa öyle olacaktır. Bu arada ben de yabancı dil öğretmeniyim Türkiye sınırları içinde pek konuşamazsın yabancı dil maalesef eğitim sistemimiz bunun için yardımcı olmuyor bize yurtdışına gidebilme imkanın varsa gitmelisin basit derecede bir ingilizce ile bile çok rahat konuşursun.

• Çok sağol, zaten almanyada yaşıyorum ve almancayı anadili gibi bilmeliyim ailedede türkce konuşduğmuz için biraz zorlaşıyor inşallah daha iyi olur herşey.. Allah yardımcımız olsun kardeşim❤️

Yükleniyor...