Hayatım hiç düzelmiycek gibi hissediyorum geçer mi?

Ben 12 yaşına kadar ailesiyle arkadaşlarıyla dostlarıyle çevresiyle mutlu olan bir çocuktum. Durumumuz normaldi belki normalin 1 tık üstü fazlası değil. yinede dünyadaki en zengin kişi gibi hissederdim çünkü herşeye sahiptim iyi bir aileye çok iyi arkadaşlara çevreye okula herşeye aklınıza gelebilicek herşeye. hayatım gerçekten çok güzeldi düşününce her zaman bunlar gerçek mi diye tekrar sorguluyorum. Herneyse babamın daha iyi bir maaş için yüksek bir mevkiye terfi etmesiyle (kendisi istedi bunu da m. yardımcısıydı bir bankada müdür oldu ) başka bir şehre taşındık. Taşındığımız yer de Bayburt gibi bir yer. Sakin kendi halinde bir yer. Bu huzurlu anlamında demedim evet belki huzurlu küçük olduğu için ama benim için değil. Hala burada yaşıyorum bu arada üni de gidicem inş. devam ediyorum babam taşınmamız gerektiğini okullar kapanmadan sadece birkaç ay önce söylemişti. bende çocuğum üzüldüm ama çok sorgulamadım kalalım diye ısrar etmedim aslında ettim ama belkide yeterince etmedim zaten değiştiremezdimde ne yaparsam yapayım. Arkadaşlarıma veda bile edemedim. belki böylesi daha iyi olmuştur her zaman onları orada bulucağımı düşünürüm. Geldiğimiz şehirde çok geçmeden ergenlik baa uğradı. ama çok sert vurdu be arkadaşlar çok sert. Güne her sabah bok gibi başlıyordum yüzüm saçlarım yağ sivilce içinde iğrenç bir duygu. ben saçımı bile yapmazdım düşünün eskiden gelmeden önce yani çünkü gerek olmazdı tatlı bir çocuktum zaten ama tip olarak çok değiştim çok Çirkinleştim. yeni okulumda arkadaşlar çevre beni böyle tanıdı. insanların yüzüne bakamadım özgüvenim düştü arkadaşlarımı özledim herşeyimi özledim. bu süre içinde psikolojimin %95 i dağıldı. hala da öyle ve düzelmiycek

bknz: Acı çeken insan artık eskisi gibi değildir.

Ne yapmalıyım eski arkadaşlarımı çevremi herşeyimi çok özlüyorum. Üniversite yi bekliyorum ama herşeyimi kaybettim hırsımı çalışma azmimi herşeyimi çalışmıyorum bile düzgün. sınavdan sınava o kadar. çünkü bir anlamı yok artık benim için hiçbirşeyin.

Güncellemeler:
Sizinle özel birşey daha paylaşıcam.

bu beni çok üzmüştü hemde çok. babama kızgınlığım halen devam ediyor ve onu asla affetmiycem. beni bu hale o getirdi. bunu bana o yaptı.

babam ben 9. sınıftaken yazın engellemek için gittiği kavgada olaylar büyümesin diye karakola çağırılmıştı olay da baya ciddi silahlar çekilmişti.
güzel insan bir polis silahı kontrol ederken YANLIŞLIKLA ateşledi ve babam çenesinden vuruldu. hayatta olması gerçekten bir mucizeymiş o kadar ağlamıştım ki o gün..
Bazı şeyler olsa bile sevdiklerinizi seversiniz yine yaptıklarına rağmen benim buraya geldiğim beri yaklaşık 6 sene hayatım mahvoldu artık kendimi tanıyamıyorum ben kimim ne yapıyorum bilmiyorum bu şey hayatımın en önemli yerinde oldu ve hayatımı bitirdi. sizin için sadece çevreye uyum sağlayamamış ve ergenlik sorunları yüzünden psik. altüst olmuş birisi gibi duruyorum değilmi.
hahahaha. görünüş çok farklı be arkadaşlar çok farklı...

neyse sormak isteğiniz bişeyler varsa anlatırım yazın

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...