POLİS MEMURUNA SANALDAN KUFUR ETTİM SONUCU NE OLABİLİR?

Hafta sonu aracimla gezerken arkama yunus ekipleri takildi durdurup ceza kestiler. Bende gururuma yediremedim haksiz yere kesilen ceza icin.. Evime gidip alkol aldim sorna alkolun etkisi ile facebook hesabimdan ceza makbuzunu yayinlayip durumda arkadsimin gaziyla kufur etttik.. Sorna alkolun etkisinden kurtulduktan sorna hatami anladim durumu kaldirdim ama beni birisi sikayet etmis polisler beni aldilar evimden hastaneye goturduler benden kan aldilar sorna karakolda ifade verdim.. Polisler benden sikayetci ama ben ifademde sikayetci olmadim ve ifademde ozur diledim yaptigim hatanin nedenlerinide belirttim.. Acaba bundan ne cikabilir

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• olum deli misin ya adamların işi bu napsın
    valla belli olmaz :D sonucu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce böyle bir suçun yok ve adli siciin temiz , özür dilediğin için dava büyümez. Mahkeme olursa düzgün giyin , takım elbise giy iyi halden beraaet olur.

0|1
    0|0
    • Aynen ole daha once hic bir sicilim olmadi

• Yalnız git birebir özür dile konu kapanır. Delikanlı adamız , hata yaparız , cezada gerçekten suçun da yoksa konu kapanır. Genç adamsın seni anlarlar , sana ceza yaptırımı uygulamak istemezler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam öldüren hapishaneye girmiyor sende girmezsin merak etme yani girmemelisin :) Şöyle de düşünebilirsin bir hataydı ve bunun farkındasın sıkma canını hallolur

0|1
    0|0
    • Bencede :) bende ole dusundum

Erkekler Ne Diyor 5

• Olayı daha net ayrıntıları ile anlatırsan daha açıklayıcı bir cevap verilebilir.

0|1
    0|0
  • bişey olmaz,

0|1
    0|0
  • hakaret idari para cezası olur büyük ihtimal

0|1
    0|0
  • Özür dilediysen muhtemelen kamu davası olur geçer gider. Korkma hapse atmazlar böyle basit bir şeyden dolayı. Bir keresinde arabam çekildiğinde ben adamların direk yüzüne siz kan emici vampirlersiniz demiştim. Biraz tartıştık geçti gitti.

0|0
    0|0
  • Görevi başındaki memura hakaret etmek en ağır cezalardandır.
    Eğer işleme koyduysalar, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...