Sizce neden hiç beni seven olmadı?

Birilerini sevmişimdir ama hiçbirinden ilgi almamışımdır. Hep sevmişimdir ve sevilmemişimdir. Çevremdeki arkadaşlarımla güzelliğim hep kıyaslanabilecek durumda olmuştur. Arkadaşlarım davranışlarımın normal ve sıcak olduğunu söylemişlerdir. Güzel olduğumu , şu ana kadar sadece uygun kişinin beni görmediğini söylemişlerdir. Arkadaş çevremde sorunlu , atarlı , ve iki yüzlü insanlar da var. Onlar çamaşır değiştirir gibi sevgili değiştirirler. Güzel ve daha çok iyi bir insan olmamalarına karşın benim bu durumda kalmama bazen hiç uyumadan anlam vermeye çalışıyorum. Kilolu değilim, vücudum yapılı ve uzun boyluyum. Ve en önemlisi ise çevremdekiler hep iyi biri olduğumu söylerler. Bazıları ise insanların karakter sahibi olmadıkları ve açlıkları yüzünden berbat insanları tercih etmelerinden "insanlara" sıra gelemediğini söylüyor. Bazı arkadaşlarım ise kulaklarımın kepçe olması nedeniyle beğenilmediğimi söylüyor. Sorun nedir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iyiler hep kaybeder.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü erkekler zaaf peşinde biz onlar için süt kuzusuyuz bugün bunu bende anneme sordum..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• senle gönül eğlendirilmesi hoşuna gitmez sanırım. o yüzden acele etme isteyince olan bişi değil bu. yeni arkdaşlar edin çevre edin kendi anlayışına düşüncelerine uygun arkdaşlar edinmeye çalış. zamanla da istediğini bulursun.

0|0
    0|0
  • Sen böyle gizlenirsen bende sevmem seni

0|0
    0|0
  • Kanka modunda girmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...