Aklınca laf sokup engelliyenler hakkında ne düşünüyorsunuz👇👇 ?

Yahu 3gün önce bir soruya yorum yaptım kıza cin musallat olmuş kurtulamıyor ağlıyor. Ve bu konu hakkında da az çok bilgim var bende dedim dinle ilgilenen hocalara git çoğu kötü niyetli dedim.. Musallat altında biri kendi başına kurtulamaz ve kurtulamamışda. Ve internetten izlediğim salih memişoğlu ve erol tangut var bende bunlara ulaş bence dedim. Daha yeni yazmış başka biri işte ne kadar para alıyosun. Yok şirk yapıyosun. Sonrada cevabımı dinlemeden engellemiş yahu yardım isteyen insana bildiğini anlatırsın. Sende bana iftira atıyosun görmediğim adamlardan paramı aldın diyosun. Ne kadar yobazsınız mk. Bide kurandan ayet vermiş cinlerle işbirliği yapanlar felan diye. Yahu sanki ben git cinle kanka ol demişim gibi. Bu işlerle uğraşan çok şerefli insanlarda şerefsizlerde var. Bende bildiğimi anlattım ama bu denli insanları gördükçe sinirleniyorum kafayı yiyorum ne yapıcaz bu çok bilmişleri.

Güncellemeler:
...

3|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Ayy umrumda değil 😂 😂

0|1
    0|0
  • allah belalarını versin böyle yapanların bana da yapıyorlar
    sinir etmeyin ya !!

0|1
    0|0
    • Yahu sadece bildiğimi yazdım ve internetten izlediğim ve samimiyetine inandığım bu iki insan var ve internette bu insanlar adına çok yorum yapıyrlar yani iyi niyetli oldukları hakkında. Hemen yok ne kadar para alıyosun yok ayet veriyor sanki ben cinlerle kanka olmuşum çıldırdım şu an

• :D iyi sohbetti sağol sende

• Az dedikodu yaptık ama iyiydi 😂

• Onlar çok zekiler😊

0|1
    0|0
  • Gereksiz seyler :D

0|1
    0|0
    • Yahu konu gereksiz ama yazana gıcık oldum g. ötü yemiyorsa yazmıcak niye engeliyosun.

• Bisey olmaz alisdik gülüp geciyoruz..

0|1
    0|0
  • Cin carpacagi adami iyi biliyo demek
    bosuna musallat olmamislar

0|1
    0|0
  • Valla çok güldüm okurken açıklamanı :D :D :D Var böyle cahiller uğraşma boşver

0|1
    0|0
  • bosver takma oylelerini can sıkmaya degmezler ☺

0|1
    0|0
  • Boşver canim muhatap olma kendine eder kendi seviyesini gösterir sonuçta

0|1
    0|0
  • Amaaan boşver gitsin.

0|1
    0|0
  • Boşver takma kafaya

0|1
    0|0
  • Niye kafaya takıyosun kendini bilmez çok

0|1
    0|0
  • Kafaya takma bence gereksizler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sen dertleme kardeşim korktukları için bunu yapıyolar

0|1
    0|0
  • çiçene koy gitsin

0|1
    0|0
  • Mal mk bunlar kafaya takma herşeyi başka yerlerinden anlıyorlar

0|1
    0|0
  • öyle insanlar gözümde kardeşim dur

0|1
    0|0
  • Mkoyiyim çok sinir oluyom 4 kere yaptılar tam

0|1
    0|0
  • Sıkıntılı durum

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...