Evleniyorum bütçe aile destekli 350 bin tl İzmir aliağadayım buradan ev mi almalı yoksa arsa alıp bekletmelı miyım?

evleniyorum bütçe aile destekli 350 bin tl İzmir aliağadayım buradan ev mi almalı yoksa arsa alıp bekletmelı miyım? 1+1 mi 3+1 mi banka mevduatımı yoksa içine ev yapıp arsa mı almalıyım?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Arsa alıp ev yapmak daha mantıklı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• arsa al prefabrik yap hem sağlam hem ısıtması soğutması daha kolay hem çok daha uygun

0|1
    0|0
  • Benlen evlen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arsa al, evini yap.

0|1
    0|0
  • En karlısı arsa alıp ev yapman olur. Sonuçta müteait karından vs kurtulursun. Arasnın değeri arttıkça evin değeri de artar. Hatta yapıp satabilirsen sermayeni arttırırsın.

0|1
    0|0
    • kardeşim ben aliağada memurum arsayı menderesden alıp içine ev yapıp bıraz guzelleştirip ilerde satmak istiyorum mantıklı mı?

• İzmiri pek bilmem. Yalovada niyetlendik bütçe çıkaramadık. Maliyeti arsa dahil 250-280 bin tl civarı ediyordu, piyasaya bakınca 550, 600 binden aşşağı sıfır müstakil yoktu. Arsa+ev herzaman mantıklıdır uğraşabilene. Kumşumuz da zemin hariç 2 katlı yaptı. maximum 400 bin tl harcamıştır. Şimdi satsa her türlü 700-800 e kaparlar. Biraz lüx yaptı oturcam diye.

Yükleniyor...