Alkolü ağzıyla içenlerden misiniz, içince dağıtanlardan mı?

Şişede durduğu gibi durmuyo malumunuz😄 Alkolü ağzıyla içenlerden misiniz yoksa içince dağıtanlardan mı?Alkolü ağzıyla içenlerden misiniz, içince dağıtanlardan mı?

0|1
19|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• İçtiğim iki duble ayran o kadar birşey değişmiyor :) seni sormalı

1|0
    0|0
  • Ağzımla içerim. 1 şişe içsem bile kimseye rahatsızlık vermem. Gider tuvalete kusarım en kötü.

1|0
    0|0
  • normalde uykucu biriyim
    alkolü alınca iyice uykum geliyor
    bulduğum yere sızıyorum.

1|0
    0|0
  • ben ağzıyla adam gibi içenlerdenim tadında bırakmak en iyisi bence ayıptır söylemesi sekse başlamadan önce mutlaka iki kadeh şarap içerim mesela çok iyi geliyor.

1|0
    0|0
  • hergun iciyorum sikayet eden olmadi

1|0
    0|0
  • genelde öyle bir etkisini görmediğimden mütevellit bir değişiklik olmuyor

1|0
    0|0
  • Ağzımla içmesini bilirim.
    Sosyal içiciyim.

1|0
    0|0
  • gün aşırı 5o lik rakının ardına 4 bira cakar tertemiz kalkardım artık tövbeliyim hiç sapıttıgımı hatırlamam bibuçuk kilo rakı ve yeşil peri haricinde sapıtmamışımdır yanii neyseki artık kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • İçince sakinleşiyorum :)

0|0
    0|0
    • Ya içince Nasıl sakin kalınabiliyo hayret ediyorum😄 Ben kafayı yiyorum resmen🙄

• Ahah😄 O güzelim şişe/bardak orda yarım kalınca içim rahat etmiyo

• Adam'ın ne kadar adam olduğu alkolü aldıktan sonra belli olur. Kimi soytarı olur, kimi adam. Ben bir büyük içer, sessizleşirim, kendime gömülürüm.

0|0
    0|0
  • çok isterdim dötümle içmeyi ama hiç beceremedim. hep ağzımla içtim çok dötüyle içen taşıdım :D

1|0
    0|0
  • Ülkemizde maalesef bokunu çıkartan çok :D Bayaa sağlamımdır bu arada dağıtmam götü başı ama eğlenirim o kafanın zevkini çıkartırım :D

0|0
    0|0
    • 😂😂😂 bravo vallahi

• Rakının adabı çok farklı ama önemli olan hepsine ayak uydurabilmesi :) herkes uyduramıyo işte

• Aynen rakı içme adabını bozmamak için uzak duruyorum ama diğerlerinden ne istersen varım :D:D

• Alkol kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • 15 yasımdan beri rakı şisesinde balık misali takılıyorum dagıttıgım cok nadırdır benim bütün sülalem böyle baba tarafı içkiyi icmeyi bilir ama ayyaş deyiliz alkol bagımlısıda deyiliz düzenli içiciyiz biz 🙌

0|0
    0|0
  • İyi içerim.

0|0
    0|0
  • İcmem

0|0
    0|0
  • Rakı içerim. Çakır keyif olunca ağzıma su bile koymam. Susarım zaten. Kontrolü kaybetmekten korkarım. Sinirliysem hele ortamda herkesçe içilse bile ağzıma sokmam.

0|0
    0|0
  • Ne içtiğime bağlı ama genelde gülerim ben keyifli olurum tabi eğer dertli olan yoksa masada... 😀

Sonra efendi efendi dağılırz ya da 0-7 yaş çocukları gibi boş sokaklarda gece lambaların altında eğleniriz... 😀

0|0
    0|0
  • Hic icmem.

0|0
    0|0
  • Hiçbi yerimle içmiyorum çok şükür.

0|0
    0|0
  • Alkolün de bir adabı var

0|0
    0|0
  • İçmeyi biliriz.

0|0
    0|0
  • düzenli olarak içerim kararınca

0|0
    0|0
  • Hiç içmeyenlerdenim çok mutluyum ^^

0|0
    0|0
  • ağzına sürmeyenlerdenım

0|0
    0|0
  • İçince diğerlerini kusturan masayi toplayanlardanim

0|0
    0|0
  • Alkole karşıyım.

0|0
    0|0
  • Ağzıyla içenlerdenim. Bu zamana kadar hiç sapıtmadım.

0|0
    0|0
  • Popomla içiyorum ben valla.

0|0
    0|0
  • Hiç alkol kullanmayanlardanim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...