Kulaklarımdan utanıyorum. Ne yapmalıyım?

Küçüklüğümde kulaklarım normalden fazla büyük ve çok açıktı. Benimle dalga geçenler, dışlayanlar eksik olmazdı. Kendimden utanırdım. Kendimi neden böyleyim diye sorgulardım. Şimdi ise olgunlaştım ve herşeyin farkındayım. Annem kulaklarıma müdahale ettirmeme karşı. Düzeleceğini söylüyor. Araştırdığıma göre kepçe kulak hastalığı geçici değilmiş. Kulaklarımı gizlemek için saçlarımı hep kulaklarımın önüne alıyorum. Fayda etmiyor. Saçlarımın arasından çıkıyor ve buna dayanamıyorum. Saniyede bir gizlemeye de dayanamıyorum. Suratım ince ve kulaklarım aşırı rahatsız edici duruyor. Arkadaşlarım fiziksel kusurumun bu olduğunu söylüyor. Ne yapmam gerekiyor?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Utanmana gerek yok. Kendinle barışık ol.
    O da kadına ayrı bir çekicilik veriyor bana göre.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gidip yaptırmalısın çok büyük bir operasyon değil iyileşme süreside çok kısa.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı sorun bende de var kepçe kulak ameliyatı olabilirsin 15-30 dk arası hallediyorlar araştır tafsiye ederim bende o ameliyatı olcam :)

0|0
    0|0
  • erkek olsan ne yapacaktın kızların saklamak için çok alternatifi var ama biz :(

0|0
    0|0
  • doğru saç stilini yakalarsan kulaklarını ön plana cıkar çok güzel olursun ciddiyim

0|0
    0|0
  • falçata al marketten 2 snlik işi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uygun saç modeli sor iyi bir kuaföre

0|0
    0|0
Yükleniyor...