Cennnette 70 tane huriyle Birliktelik Olayı Nedir Gerçek mi Dünyada Günah Olan Şeylerin Cennette Helal Olması Dogru mu?

Cennnette 70 tane huriyle Birlikte Olayı Nedir Gerçek mi Dünyada Günah Olan Şeylerin Cennette Helal Olması Dogru mu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dönemin birinde padisaha biri gelmiş demişki
    Hünkarım adamin biri 99 yumurta yiyormuş der

Padişah bunu çağırtır ve derki
    Bre hadi ye de görelim 100 yumurta

Adam demişki
    Hünkarım size bunu duyuran kimdi?
    Su kişi
    Çevirin onu
    Çağırırlar
    Ve sorar hunkara ne dedin
    99 yumurta yediğini söyledim der
    Eleman dönüp hunkara der ki nasil yiyorum anladınız mi?

1|0
    0|0
    • Çok güzel bir kıssaymış :)

• Mübalağa bir sanattır lakin yerinde ve dozajında kullanilirsa

En İyi Kız Görüşü

• İsteyen orda evliliğini devam ettirir. Evliliği devam ettirmiyorsa hurilerini alır. Evlenir ve yaşar onlarla. Cennet orası başkasının özel hayatından sizene
    seni huri diye almıyor. Seninle evlide değil o halde başkasının özel seçimi sizi niye ilgilendiriyor?

1|0
    0|0
    • Kimse hurilik verken evlik kalmaz.

• doğru diyorsun sayıyı arttırsınlar.

• bir erkek bir bireydir ve seçimlerini yapar. Bu onu ilgilendirir sen kendi hayatına bak. Huri diye almıyor seni ve sen onları görmeyeceksin. Sevdiğin adamın sevgisindne şüphe duyuyorsan o ilişkiyi bitir zaten

Erkekler Ne Diyor 4

• Sinavda dereceye girene odul yok mu buna da o gozle bak dini sulandirmak adina hep bunlari getiriyolar gundeme halbuki insan Allah'ın rizasini kazanmak icin ibadet yapip Kurana gore yasamali huri amaciyla değil

1|0
    0|0
    • Yani orda kötü duygular olmuyacak diyorlar ya 50-60 tane hatunla cinsellige girme isteğide olmamalı değil mi?

• Zaten ben namaz kılıyorsam cehennemden korktugum için cennet sevdasından değil.

• Aynen asil amacimiz Allah'in rizasini kazanmak icin olmali bu amacta olmayanlar bilgisiz bence

• Cennette İffetini koruyan erkeklere huriler verilecektir. Orada günah kavramı yok. Doğal olarak her şey mübah olacak.

1|0
    0|0
    • Doğru mu sence iffetini korumuş adam orda sırayla istediği huriyle cinssellik yapacak ohh miss.

• Ne olurla olsun kocam gidipte cennette başka hurilerle yatıp kalkarsa ben ona koca demem.

• Cennette kıskançlık gibi duygular olmayacağı için, kocanızı reddetmeniz gibi bir durum mevcut olmayacak. Hem dünya imtihanını kazanıp cennete girmeye layık olan takvalı bir kadın hurilerden üstün olacaktır.
      İnşa Allah siz cennete girer iseniz kıskançlık duygusundan arındırılacaksınız. Bu sebeple böyle düşünmeniz dünyevi bir sözden ibaret kalıyor..

• Kendini sınavdaymıs farzet sınav sırasında yemek yemek yasak tabikide ama sınavdan sonra istedigin gibi yiyebilirsin hatta sole söliyim ehliyet sınavındasın sınava girmeden once bilsende araba kullanman yasak sınavı gecebilirsen arabayı dilediğin gibi kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • Ama bende diyormki mesela kocam diger dünyada cennette bir sürü kadınla birlikte olmak istiyor hpsiyle de oluyor orda serbest nasıl olsa ayy kocacıgım yakışır sana mı diyecem direk yüzüne bile bakmam.

• Orası hakkında cok sey anlatılıyor ama nalet üşengeçliğimden anlatamıcam kaynak cok cennetle ilgili araştır sebep ne nasıl olucak

• kardeşim şimdi bak hadislerin hiçbirinin kesinliği yok ama öyle bir şey olsa bile dünyada haram çünkü bir takım zararları var toplum için ahirette onu isteyenler olabilir engel olunmuyo diye biliyorum

1|0
    0|0
    • Benim kocam iffetli bir adam ve diger dünyada 50 kadınla yatacak istedigi her haltı yiyecek ben onu kocalıktan reddedim bir kere ne halt yiyorsa yesin derim.

• Umarım öyledir.

• ya önemli olan oraya gitmek bence orada asla sorun çıkmaz. bol bol salavat getirip şu kıymetli günün kadrini bilmeliyiz bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Sapik hayaller iste

1|0
    0|0
    • İşe yarıyor ama intihar bombacı olunmasında özellikle.

• Insanlara bu dunyada cehennemi yasatiyor ococuklari

• İnanmıyorum ben ona

1|0
    0|0
  • Memintolar yeni tomurcuklanmis bakire huriler gercek

0|0
    0|0
    • Benim kocam gidecek o hurilere bende kabul edeceğim oldu canım başka.

Yükleniyor...