Cabuk tüketen bir toplum mu olduk herseyin daha fazlasini isteyen, yetinmeyen sebebi ne sizce?

Bakiyorum asklar hevesle basliyor ve cabucak sıkılıyor insanlar, yeni bir ayakkabi alıyor ondan da sıkılıyor, ya da dinledigimiz şarkılar bile eskiden radyo basinda bekledigimiz sarkilar vardi bikmazdik nasil boyle olduk ya da neden sizce teknoloji mi bu hale getirdi bizi hersey elimizin altinda olunca mi doyumsuzlastik...

0|2
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle teşhisi iyi koymuşsun. Ben bu durumu. Paulo Coelho nun simyacı romanındaki emevi çoban karakterine benzetirim hep. Daha doğrusu bu durumdan kurtulma yolunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece bizim toplumumuz için değil bu DÜNYA geneli böyle teknoloji geliştikçe biz bitiyoruz. Bundan 5-10 sene sonra daha kötüsü olacak. Durmuyoruz devamlı bir arayış içindeyiz yeni yeni şeyler daha iyisi olabilir daha daha iyisi ama işin kötüsü o bulduğumuz şeyler bizi öldürüyor bizi öldürmese bile kullanan kişileri bağlıyor öldürüyor yavaş ölüm hiç fark etmiyoruz bile. Yani mesela ben sabahtan akşama kadar yazılım üretiyorum ne için insanlar bunu kullansın hatta bağlansın diye ne için para kazanmak için hayatın birbirine bağı böyle.

0|0
    0|0
  • Önceden daha fazlası yoktu şimdi var, biz insanlık olarak her zaman daha fazlasını isteriz ama geliştirmek işimize gelmez şimdi geliştirildi bu sebeple daha fazlasını istiyoruz

0|0
    0|0
  • sana mesaj yazarken klavye eskidi yenisi almaya gidiyorum

0|0
    0|0
  • çünkü arayış içerisindeyiz. ne istediğimizi bilmiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiçbir şeye tahammülü olmayan bir toplum olduk..

0|0
    0|0
  • Ben çikolatadan sıkılmıyorum :3

0|0
    0|0
  • Evet öyle olduk en iyisini isteme hırsı

0|0
    0|0
Yükleniyor...