Hayvanların bana garezi mi var bu nedir ya?

Ya daha önce defalarca köpeklere yiyecek bulmak için uğraştım. Yurda geldim yemek alıp köpeklere götürdüm bulamadım geri döndüğümde gitmişlerdi. Bugün bir kedi gördüm az önce. Açtır dedim. Gittim bir hevesle yemekhaneden tavuklu yemek aldım getirdim o da yemedi dötünü dönüp gitti. Halbuki ne hayallerle acele acele yedim yemeğimi hayvanı kaybederim diye. Yediğini görüp mutlu olacaktım. Bu nedir ya vallahi canım sıkılıyor bu duruma. Ben içimden gelerek bir şey yapayım diyorum o bile istediğim gibi gitmiyor. Niye böyle oluyor ya?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi iyi insanlar var oldukça yaşamak anlam kazanıyor :) Köpekler aktif hayvanlardır tekrar bulamaman normal kediler ise biraz seçici olabiyorlar oda şöyle o bölgede neye alıştılarsa onu yiyorlar genelde ya da toklarsa dokunmuyorlar. Benden sana tavsiye hayvanlara böyle bir iyilik yapmak istiyorsan açık mamalar satılıyor al onlardan küçük küçük poşetle dışarı çıkarken yanına 2-3 poşet al böyle durumlarda hemen cebinden çıkarıp hayvanları besleyebilir o mutluluğu yaşayabilirsin :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen koy binkenara kokusuna gelirler zaten

0|0
    0|0
  • Beni de sevmiyorlar anlamis değilim

0|0
    0|0
  • Yükleniyor...