Sitede en nefret ettiğiniz, bir kaşık suda boğmak istediğiniz tarzda kişiler kimler? Benimkiler aşağıda? Peki sizinki?

-Kendi yorumu yerine ayet ve hadisleri yorum diye atanlar
-Ateist oluşuma saygı göstermeyenler
-Gizli veya değil fake ve trol sorular soranlar
-Eşcinsel oluşuma saygı göstermeyen homofobikler

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• -cinsel organı beyninden büyük olan bazı abazan erkekler mesaj atıyor ya ıyyyyyyyy çıldırıciyimmmmm. engelle engelle bitmiyorlar. gerçekten nefret ediyorum.
    -saygısız insanlar
    -çok inanan az düşünen insanlar
    -konu hakkında bilgisi olmadığı halde ordan burdan duyduğuyla fikir sahibi olanlar
    -insanları ezmeye çalışanlar (egolarını pohpohlamak için)
    -insanların dinsel, cinsel, düşünce özgürlüklerine saygı duymayanlar ve bu konuda kötü söylemlerde bulunanlar
    -kendini bir halt sananlar
    -cinsiyet ayrımcılığı yapılması ve genellikle suçluya laf edilmeden mağdur olan kadına neden öyle giymiş neden o saatte gezmiş neden erkek arkadaşıylaymış neden şunu neden bunu yapmış o zaman gibi saçma sapan sorularla mağdur olmuş ya da ölmüş kızlarımıza psikolojik kötü muamele yapılması.
    -bekaretin namus sanılması. bu yüzden erkeklerin çoğu bakir olmadığı halde namuslu muamelesi görüyo çünkü onlarda zar yok. ve bakire olmayan kızlara açık kapı olarak bakılarak erkeklerin daha çok saldırması. hem sözsel hem fiziksel. (insan haklarını bu şekilde savunan kadınlara da sende öylesin demekki. senin gibi o... lar çoğalınca daha mı iyi olcak dünya gibi çirkin söylemlerde bulunan iğrenç insanları saymazsam olmaz bak şimdi)
    -yetişkin bireylerin çocuklara karşı ego hamleleri yapması. başka bir yetişkine yapamayacağı şeyleri çocuğa yapmak (vurmak-bağırmak-vs) kendi malıymış gibi davranmak. halbuki kendi canımız olarak davranmalıyız.
    -dünyadaki tüm teröristlere, katillere, tecavüzcülere, fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayan herkese

0|1
    0|0
    • Abla naptın sen? Nefret ettiğin kalmamış :D hepsini okuyamadım bile ve kesin içinde bende varım :/

• @gurbetcigardas az ama has insan iyidir. geri kalan bana göre döl israfıdır çünkü. israflarla uğraşmaya gerek yok. karakterimin seviyesinde insanlarla olmam hakkımdır ve bende bu hakkı kullanıyorum diyelim. insanlar böyle olmayı seçiyorsa bende onlarla olmamayı seçiyorum. yaptıklarımız seçimlerimizle alakalıdır sonuçta.

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseyi o kadar kaile almiyorum madem sıkıntı veriyo engelle o sahislari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Var genelde sizin gibi inançsızlar oluyor çoğu."Büyük çoğunluğu" saygısız ve hadsiz olduğu için. Yoksa başkasının görüşleri beni zerre kadar ilgilendirmez saygısızlık yapmadığı sürece.

0|1
    0|0
  • Kendini sürekli öven, herkes kötü o iyi sanki öyle kişilikleri

0|0
    0|0
  • Ukalaca konuşan Artist egoist erkekler unutmayın Ağır olgun hareketleri olan bir erkek dikkat çeker beğenilir.(Sözüm böyle olanlara)

0|0
    0|0
  • Kölelik mesajı atanlar.

0|1
    0|0
  • Oho sendede herşey varmıs :D

0|0
    0|0
  • Konuştuğum kişiyle konuşan kızları öldürmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Tüm acayip özellikler senden toplanmiş. Nefret etmen gayet doğal. Senin türünden bir insandan başka bir şey beklenemezdi zaten 😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayet veya hadis atması görüşünü desteklemesi ve delil getirmesi açısındandır. Senin onların attıklarına bile tahamülün yokkken onların senin ALLAHsızlığına nasıl tahamülleri olsunki?

1|0
    0|0
  • Görüşlere saygı duymayıp bir de Madde Madde insanları eleştirenler...

0|0
    0|0
  • Sende de ne ararsan var

2|0
    0|0
  • daha yeniyim dur nefret edecek birileri yok :D

0|0
    0|0
  • Herkesi haline bırakırım. Bir kaşık suda boğmak istemem hiç kimseyi
    Not : Reel hariç.

0|0
    0|0