Benimle sürekli dalga geçiyolar napabilirim?

sınıfta gözlerim çekik olduğu için japon çinli falan diye sürekli dalga geçiyolar başta bende dalga geçtim ama şimdi çok canımk sıkıyo dakka başı yapıyolar rahatsız olduğunu söylüyorum bağırıyorum çağırıyorum gülüyolar sadece benim daha fazla canım sıkılıyo lütfen bir tavsiye verin

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen avantajlı olansın. Her zaman dikkat çeker ve erkeklerin ilgisini çekersin. Saçma sapan sözler sarf eden herkesi dikkate alma...

1|0
    0|0
    • saçma değil mi çok güzel bir kız değilim ortalama bir kızım çok ilgi çekecek bir özelliğim yok, bir de ben şimdi onlara katılıp kendimle dalga geçsem de daha da üsteliyolar kızsam da napacağımı şaşırdım

• ya teşekkür ederim vazgeçeceklerini sanmıyorum her sınıfta olur ya şımarık tipler aynı öyleler
      ama tavsiylerin için teşekkürler

• Rica ederimde kaç yaşındasında böyle düşünmüyorsun merak ettim. Eğer lise 2 falan isen karakterler yavaş yavaş oturmaya başlamalı bu yüzden problem olmaması gerekir...

En İyi Kız Görüşü

• Bence umursadığın için özellikle uraşıyorlar kızdırıyorlar hiç umursama tınlama daha doğrusu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen onlara hassas olduğun noktayı göstermişsin. O çağdaki insanlar ancak bununla eğlenir. Bence senin tek yapman gereken onların dalga geçmelerinden rahatsız olduğunu kesinlikle belli etmemek, hatta onlarla beraber buna gülüp eğlenmek. Bir süre sonra seninde tepki vermediğini görüp sıkılır ve bırakırlar bence :)

1|0
    0|0
  • Komplexli olma. Mesela saclarim uzun diye bana da kari gibisin falan diye takilirlardi bende oglum aynaya bakiyorum dunyanin en cirkin travestisi gibi gorunuyorum derdim.
    Zayif noktani ele gecirmisler bundan rahatsiz oldugunu caktirdikca ustelerler.
    Lucy liu da cekik gozlu ve cok Seksi bir kadin de. Zekani kullan sende gotume benziyorsun falan de bastir onlari.

1|0
    0|0
  • Farklısın işte güzel bişi. Benim bir kız ark var aynı Japon cok havalı :D

1|0
    0|0
    • ama sürekli yapıyolar sıktı artık derste falan da rezil ediyolar kendi çaplarında eğleniyolar gerizekalılar

• mantıklı 👍🏻 teşekkür ederim

• Duyma, görme. Bir süre böyle yaparsan zaten hatalarının farkına varırlar.

1|0
    0|0
  • Bağırıp çağırdığın ve sinirlendiğin için üstübe geliyolardır tepkisiz kalmayı dene

1|0
    0|0
  • :/ çok ayıp

Senin yasin kaç ki

0|0
    0|0
  • Sende gül

0|0
    0|0
  • sınıf degıs

0|0
    0|0
  • çekik göz iyidir aldırış etme

0|0
    0|0
  • Sana lakap takanlarla birdaha konuşma ve onları görmezden gel hatalarını anlayacaklar

0|0
    0|0
  • bence sende donunla ıkı katı dalga gec belkı huşuna gider hahhah

0|0
    0|0
  • Sesini yükseltmeniz lazım

0|0
    0|0
    • şerefsiz dedim küfürü bastım zaten bağır bağır ses teli kalmadı hababam devam ediyolar daha

Kızlar Ne Diyor 9

• Japon olmak kotu bir sey mi

0|0
    0|0
    • kötü değil tabiki ama bir şeyi 80 defa duyunca insana güzel de gelmiyo

• Bosver

0|0
    0|0
  • çine git kanka

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama lütfen ne tatlı birşey çekik gözlü olmak haberin var mııı

0|0
    0|0
  • Umursama sen de onları.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Takmıyomus gibi davran o Zaman cok sölemez

0|0
    0|0
  • çinli değilsin ki sen türksün tatlım asıl türkler çekik gözlü olurmuş araştır istersen

0|0
    0|0
  • sen böyle davrandığın için çok üstüne geliyor olabilir keşke benimde bir çekik arkadaşım olsaydı çok isterdim çünkü genelde iyi insanlar oluyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...