Arkadaşlar sizce ben çok mu kötü niyetli bir insanım?

Arkadaşlar ben trans bir kadınım. Trans kadın olduğum için yakışıklı erkekler beni istemiyor ve benim yakışıklı bir sevgilim olmuyor.

Geçenlerde arkadaşlarımla sinemaya gittik. Önümüzde oturan kızın sevgilisi çok yakışıklıydı. Sinema çıkışı kız cep telefonunu unuttu ve ben de cep telefonunu unuttuğunu gördüğüm halde, yorulsunlar ve onlara iş çıksın tekrar geri dönmek zorunda olsunlar kısa süreliğine de olsa eğlencelerine ara vermek zorunda kalsınlar diye, kıza telefonunu unuttuğunu söylemedim.

Daha da kötüsü ben Türk dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum ama atanamadım. Bu sıralar ücretli öğretmenlik yapıyorum. Yakışıklı bir öğrencim var ve bu çocuğunda sevgilisi var. Yakışıklı öğrencimle sevgilisi aynı sınıftalar ve ben de onların dil ve anlatım derslerine giriyorum. Ne yaptımsa çocuk bana yüz vermiyor. Ben de sınav esnasında bu iki öğrencinin yanına gidip doğru yaptıkları sorularına "yanlış yanıtlamışsın, bir daha düşün dedin" onlar da doğruyu silip yanlış yanıtlar yazdılar. Kağıtlarını okurken de haddinden fazla titiz davranıp en küçük yazım ve noktalama yanlışlığından bile çok puan kırdım.

Sizce ben çok mu kötüyüm?


0|0

Erkekler Ne Diyor 9

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...