Kız arkadaşımın arkadaşları nın benle alıp veremediği nedir?

Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımı çok seviyorum ona beslediğim duyguların aynılarınıda onun bana karşı beslediğinden adım gibi eminim şu an sadece okulların bitmesini bekliyorum o güzel teklifi verebilmek için. fakat benim moralimi bozan birşey var onun arkadaşları. Normalde hergün görmeye giden biri değilim 2 günde bir giderim yanına ya başbaşa oluruz ya da onlar otururken katılırım yanlarını fakat son 2 haftadır bazı durumlardan dolayı yanında olmam gerekiyordu sürekli. Bundan dolayı arkadaşları rahatsız olmuş hep yanında görmekten bıktık demişler.(bu olaylardan burada bahsetmek istemem ama ciddi olaylar ve bunları diyen srkadaşlarımda bu olayları biliyor). Sevgilim bunları dile getirdi arada kalmayı sevmiyorum dediği ve bende onun moralinin bozulmasını istemiyorum ama bunları diyen arkadaşlarınında onu kullandığını düşünüyorum kız arkadaşımın onlara karşı verdiği değerin 10 da 3 ü nü verdiklerini sanmıyorum. şunuda söyleyeyim bunu diyen arkadaşları ile aynı sınıftalr okul başlamasından çıkışa kadar 2-3 saatlik ders aralarında hep birliktirler. Takıldıkları kısım akşamları 6-7 gibi gidip yarım saat oturup kız arkadaşımı eve bırakmam ha bazen yarım saat olmuyodu 2. Saatte oluyor ama gayet normal birşey değilmi bu ve bunu yapan 3-4 kişilik kız arkadaş gurûbu. Aynı şekilde hayatını emanet edebileceği arkadaşı na bakıyorum çocukluk arkadaşına. Kendi çağırıyor sende gel diyor 3 ümüz olalım diyor yani dostu dostluk yapıyor ama arkadaşları beni çekemiyor. belkide bazen herkezin söyleyemeyeceği şeyleri yüzlerine rahatca söyleyebilmemdir bilmiyorum. Kız arkadaşımda dedim senin moralini bozmak istemem sen müsait olduğunda onlarla olmadığında söyle bana ben gelirim diye. Aslında bu sorudan çok iç dökme oldu birazda rahatlattı beni. Peki sizce bunlar normalmi bayan arkadaşlar sizce ne yapmalıyım Nasıl davranmalıyım?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşın ile açıkça konuş çok düşünceli zarif bir erkeksin bu konuyada çözüm getirirsin eminim kıskanıyorlar senin gibi bir sevgilisi değer veren bir adam bulmak onlar için imkansız olsa gerek daha kötüye gitmeden anlat derdini bunlar sana iftira bile atabilir

0|1
    0|0
    • Sevgilimin arkadaşlarıylamı konuşayım yoksa sevgilimlemi? onada söyledim bu dile getirdiklerimi ama üzüldüğünü nekadar belli etmesede gözlerinden anlayabiliyorum ve onun üzülmesi beni paramparça ediyor bunu yapmak istemiyorum

• Beklemeye devam ne diyim kardeş hakkınızda hayırlısı gerçek yüzleri derken ufak tefek hataları değil sevgilin görünce ya da öğrenince yazıklar olsun sizi arkadaş bildim desin kendi çıkarsın ama herkese mantıklı gelmeyebilir bu fikir ayrıca tebrik ederim seni kocamı staja kabul edermisin 😟

• hahah teşekkür ederim fakat siz benden onlarca adım öndesiniz ben daha o seviyeye gelemedim :)

• Kiskaniyorlardir seni bazilari oyle ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...