Bütün insanlar içlerinde birisi ya da kendisiyle rekabet eder, peki sizce rekabetin tanımı nedir?

0|2
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• karşındakini senden güçsüz görme önüne geçmeye çalışma rekabetin tatlısı olmaz rekabetin amacı karşındakini ezip önüne geçmektir ondan üstün olmaktır tatlısı yoktur bu işin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aynı işi yapan kimseler ya da kuruluşlar arasındaki daha iyiye ulaşma, daha iyi sonuç alma yarışması.

1|1
    0|0
  • bana göre rekabet kendini aşmak demektir. O yüzden herkes kendisiyle rekabet etmeli aksi taktirde işin içine hoş olmayan yıkıcı düşünceler giriyor.

1|0
    0|0
  • Hayatta kalmak, keşke bunun diğer insanları ezip yoketmeden yapmanın bir yolu olduğunu bilsek.
    Bizim ülke tüketim çılgınlığında rekabetten başka bir şey bilmez tabi!

1|0
    0|0
  • Rekabet bazen başarıyı tetikler ancak rakibini küçümsemek ya da ezmek maksadıyla yapılırsa bu rekabet olmaktan çıkar fesatlık potasına girer.

1|0
    0|0
  • Kendini aşma duygusudur

1|0
    0|0
  • Mesela rekabet spor salonlarında görülür baya :D Amaç aynı, en iyi vücudu geliştirmek ve güçlü olmak. Salona aşağı yukarı senle aynı fizikte olan veya daha iyi olan birini görünce içten içe onunla ''rakipleşirsin'' yani çekişirsin, onu geçmek istersin o yüzden daha fazla çalışırsın.

0|0
    0|0
  • narsistik egonun doyurulma biçimi

1|0
    0|0
  • cekısme

0|0
    0|0
  • tatlı atışmalar ^_^

0|0
    0|0
  • Hedeflerine ulaşmaya çalışırken etrafındakileri de dikkate alarak hareket etmektir

0|0
    0|0
  • en iyisi...

0|0
    0|0
  • rekabet iyi birşey degil bence çünkü rekabetin oldugu heryerde hile hurda döner güven olmaz.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• rekabet bana göre sevgilin varsa eğer ona bakan kızlar arasındaki yarışısından nede olsa erkek kısmını tek bırakmaya gelmez

0|0
    0|0
  • Yarış

0|0
    0|0
Yükleniyor...