Hayatımda yolunda giden hiçbir şey yok, her şey üst üste geldi ne yapacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz?

Meraba arkadaşlar, bu yıl üniversiteye başladım ilk dönem her şey çok güzeldi çabucak bir arkadaş grubu buldum yurttan arkadaşımın arkadaşlarıydı bende onunla çok samimiydim ve onunla takıla takıla o gruba dahil oldum. Hep birlikteydik her gün, her gece. Arkadaşım çok güzel bir kızdı kısa sürede erkek arkadaş yaptı ve erkek arkadaşı o ve bikaç çocuk daha beraberdik hep. Farklı sınıflardaydık ben hep onlarla takıldığım için kendi sınıfımda hiç arkadaşım yoktu. bir de kulübe üyeydim orada da çok güzel vakitler geçiriyordum. Dersleri sallamadım hiç. İlk dönem ortalamam çok kötü geldi. 2. Dönem bir sınava girip hazırlıktan muaf olucaktım sınava hazırlanmak için 1 ay kadar kapattım kendimi pek dışarı çıkmadım geçmek zorundaydım. Sonra kulüpten de ayrıldım ders çalışmak için. Fakat sınavı geçemedim. Arkadaşlarımla aram açıldı şu an kimsem yok o kadar yalnızım ki okulu bıraktım tekrar yaz dönemindeki sınava hazırlanıyorum ama tek şansım bu. Ve bu dönemde biri ile tanıştım sevgi arayışı içinde olduğum için bu kişi farklı bir ildeydi benimle ilgilendi hoşuma gidiyodu bu sevgili gibi bişey olduk ama sonra bana beni sevmediğini eğlencesine konuştuğunu söyledi. şu an o kadar kötüyüm ki ne dostum diyebileceğim biri var ne güvenebileceğim yurttayım sabahtan akşama kadar yalnız başıma kafayı yiyorum 1 ay kaldı gitmeme ama ders de çalışamıyorum kafamı asla toparlayamıyorum. Bölüm falan gayet iyi de şu an kalmaktan çok korkuyorum bu korku beni başarısızlığa ve çalışmamaya sürüklüyor. Gerçekten çok kötü zamanlar geçiriyorum asla bidaha arkadaşım olmayacağından korkuyorum. Kimse beni sevmiyor kimse için aranılan kişi değilim çok koydu bana bu yaşadıklarım arkadaşlar kimseye de anlatamıyorum.. Nolur bir akıl verin. Yaz tatilimş bile heba edicem ders çalışmak için ama ya geçemezsem o kadar umutsuzum ki. Birileriyle konuşmaya telkin almaya ihtiyacım var nolur yardım edin🙏🏻

Güncellemeler:
bir yorum arkadaşlar..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• okuluna odaklanmanı öneririm. daha finallere var ders çalış ve olmadı eğer tatil konusunda da esneksen bizim yurt içi interrail grubuna alırız seni bizle veya sevdiğin bir grupla ülke içi tura çıkarsın otostop vs

0|0
    0|0
    • Yok okulu bıraktım eylülde sınav var ona hazırlanıyorum ve tek şansım bu sınav...

• Aynen ingilizce sınavı

• o zaman dizi film izlemeni öneririm. nerede okuyorsun? yakınsan arada buluşup pratik yapa da biliriz

• İşte hayatının dönüm noktasindasin şu an sabırlı ol

0|0
    0|0
    • Nasıl bir dönüm noktası sadece sabretmekle geçicek mi tüm bunlar 😔

• Sanki mesajı engllemisinde biz kendimizi bilen insaniz merak etme yazma dedinmi yazmayiz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...