Havuzda veya denizde bikini giyerken neden utanmıyoruz?

Ben bir yarım saat şortumu çıkartmıyorum alışana kadar ama çıkarttıktan sonra normal geziyomuş gibi oluyor aslında iç çamaşırından bir farkı yok denizde neden utanmıyoruz böyle gezmeye ve birgün toplu olarak çıplak gezsek o zamandamı utanmayız onu merak ediyorum. Öyle yerler az da olsa var biliyorum ama garip yani siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Şu yobazca yorum yapanlar merak ediyorum hayatlarında hiç mi denize havuza gitmemişte bikini giyenlere namussuz muamelesi yapıyorlar sorduğum soru net anlayan anlıyor ama malesef yobazlar yine başka yerlerinden okuyor soruyu.

1|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dişi köpek bile erkek köpek kendine bişey yapmasını istemiyorsa kuyruğuyla kapıyor. Açık olsa da olacakları görsek. Demir kilit vurmazsanız sonunda birşey bilmiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İster alışkanlık de ister ar damarı de
    insandaki utanma her zaman olur ama bir sefer yapıp ar damarın çatladığı an iş teşhire ve teşhirden zevk almaya kadar gider Demişsinki her kez soyunsa kimse utanmaz ar damarın çatlasa bir tek sen soyunan sen bile olsan utanmazsın buna izmirde soyunarak eylem yapanları ya da internette oline milyonların önünde anadan üryan erkeklerle ilişkiye girenler Türkleri gösterebiliriz

0|0
    0|0
    • Ben utanmaz demedim kesin bir şekilde soru o zaten kimse utanmazmı öyle bir şey olsa demek istedim

• insanın içindeki utanma duygusuna bağlı ben bu yaşıma geldim içimde şort tarzı baksır olmasına rağmen spora gittiğimde başka erkeklerin içinde pantolonumu çıkartamam birinin bakıp bakmaması meselesi değil senin o duyguyu hissetmen o duyguyu, utanma hissin olmazsa her şeyi yaparsın takmazsın

• ya bu hem toplum algısıyla hem de yaşanılan bulunulan ortamla alakalı. herkes çıplak olsaydı eğer garipsemezdi kimse. zaten ne oluyorsa meraktan olmuyor mu. keşke diyorum ben mesela herkes çıplak olsa. bu kadar yobaz ve düşkün olunmazdı

1|0
    0|0
  • Zaten alisma suresi. var sonrasinda kimse. kimseye bakmioki :) iyi yakalamissin

1|0
    0|0
  • Bilmem herkes giyiyor

0|0
    0|0
  • Herkes öyle giyiniyor, sıkıntı yaşamıyorsun. Ama her insanın da kendilerine özel bir şey olması lazım. Her şey ortada olursa bir anlamı olmaz ne biliyim çok saçma olur ya. Olmasını istemem

0|0
    0|0
  • sosyal açıdan fark ediyor iç çamaşırı ve bikini.

0|0
    0|0
  • İlk etapda ar damar işin içine giriyor. Ar damar çatlayınca bikiniyi çıkarsan da fark etmez.

0|0
    0|0
  • Tamamen psikolojik evet. Biyerde otururken degil camasir gozukmesi biraz acik giyince rahatsiz oluyosunuz ama plaj cirilciplak ve sorun yok ;)

0|0
    0|0
  • İşte bunu anlamıyor insanlar herşey normaleşiyor.

0|0
    0|0
  • kızlara sormak lazım.

0|0
    0|0
  • Her kez cıplak olsa normal olur. sen bu akımı bir başlat istersen

0|0
    0|0
  • Suya girdiğimiz için olabilir mi

0|0
    0|0
  • Yasadigin ulke sehir kultur inanc birsuru etkenler var...

0|0
    0|0
  • Denizde havuzda utanma yok ama geri kalan yerlerde utanma var kafam buna basmıyor benim

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen ve çıplakvari gezmek isteyen herkes sapık ve ardan yoksundur. Evet yobazım, teşekkürler :D

0|0
    0|0
    • Soruyu bile anlamamışsın ki. Ama en azından kendini biliyosun.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben çekinirim rahatsız olurum

0|0
    0|0
  • Giymiyorm

0|0
    0|0
  • Herkes öyle giyindiği için garip gelmiyor

0|0
    0|0
    • birgün herkes çıplak gezse o zamandamı garip olmaz

• denizde herkes o şekilde olduğu için utanmıyoruz