Yetti canıma artık?

Arkadaşlar annemle çok fazla sorun yaşıyorum artık dayanılmaz hale gelmeye başladı. Babam vefat etti. Abim başka şehirde çalışıyor. Ben de öğretmenim ve annemle kalıyorum. Ben öğretmen olduğum için maaş alıyorum annem de babamdan maaş alıyor. Daha yeni atandım 3 ay oldu. Yeni yeni toparlanıyoruz. Dershane borçlarımi falan da ödüyorum. Sorunumuz şu ki annem sürekli birç yapıyor. Durmadan bir yerlere taksit yapıyor. Her taşındığımız yerde eşya bırakıp yeni yere gidince yenisini alıyor. Yepyeni genç odami bırakıyordu taşınırken orda yenisini alırız diye zor engel oldum. Ama koltuk takımı vs bıraktı hep bisey diyemedim biraz eskidi hadi madem dedim. Şimdi koltuk takımı tv sehpası halı nevresim tencere vs bir sürü şey aldı taksit yaptı. Borç ödüyor haliyle maaşını yetiremeyip beni sıkıştırıyor. Her ay her ay bunaldım artık üstelik taksitleri var hala bugün diyo ki şunu da alayim taksit yaptırayim. Anne dedim en sonunda yeter. Önce bir elindekileri bitir. 2 ay bir rahatla taksit ödemden 2 ay geçir bu ne taksit ödemeye mi çalışıyoruz biz dedim. Daha abim evlenmedi evlenmeyi düşünüyor. Ortada ev araba hiçbir şey yok. Yarin bir gun abim de ben de evlencez. bir ev alalım sana kenara para atıp dedikçe kendininkinden biriktirmeyi bırakın beni de zora sokuyor. Şeytan diyor amaan banane evinden de evlenince çek git. Ben burda onu düşünüyorum hazir hepimiz maaş alıyoruz atanalim kenara biraz sana ev alalım bir guvencen olsun. Alalım evet diyi ama gerisi umrunda değil. Habire borç ödüyoruz. bir de demesin mi atandım şimdi taşıncaz oraya giderken bu eşyaları tasimaya bir sürü kamyona para vercez ne gerek var orda yenisini alırız diye. Anne dedim sen ıyi misin daha 4 ay oldu alalı taksitleri bitmedi daha ne diyosun sen. Her gittiğin yerde yeni eşya mi alınır. bir de kendi maaşı oldugu halde ustelik ona ben de arada fazladan harçlık verdigim halde hala bana nereye harcadın naptin diye bunaltiyor sürekli çıldırıyorum. Kafayı yiyeceğim arkadaşlar. Ne yapayım var mi öneriniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çek kredi yap bir yatırım
    Benden hayır yok mesajını ver

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabret

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tüketim çılgınlığı bu olsa gerek ne yapman gerektiğini gerçekten bilmiyorum ama durdurmalısın

0|0
    0|0
  • anneni üzmeden konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...