Emri vaki yapan yapışkan insanlardan nasıl kurtulursunuz sinsi plan lazım?

Arkadaşımlayım dersin yerini söyle diye ısrar eder senle buluşmak için 40 kere arar istenmediğini anlamazdan gelir ve bunalırsınız bu tarz insanlara da genelde biri için katlanırsınız ama yeter!! :D

1|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşımlayım dedikten sonra yerini söyle diyen birinin numarasını silip her türlü sosyal medya hesabını engellemek şart. Burada ben delirdim.

0|0
    0|0
    • Eve geliyor kapıdayım otomatiğe bassana diyor kalıyorum öyle evde değilim deme gibi bir şansım kalmıyor araba dışarda onu görüyo ya daha neler neler telefonu meşgule atıp komple kapatıyorum hala anlamıyor aslında anlıyor da işine gelmiyor benden başka kimse mi yok sırf eşim için katlandım ama cidden sinsi plana ihtiyacım var

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Başımda bir kadın var

Küfür ettim
    Rezil ettim
    Red ettim

Ama hala taciz ediyor :/ obsesif ya! Taktım diyor

Hiçbir erkek şimdiye kadar beni red etmedi diyor. Daha çok arzulamaya basladim diyor:/

Çözümü yok bunlar

0|0
    0|0
  • Sinsi değil net ol

0|0
    0|0
  • telefonu açmayacaksın :))

0|0
    0|0
  • Numara engelleme forever mesajlarına da geç cevap verdin mi tamamdır :D :D

0|0
    0|0
    • Hiçte öyle olmuyor engelleyerek olmaz o iş ya şimdi benden 3 yaş büyük diye ablalık taslıo hemen hemen hergün oturmaya gelcez diye arıo sevgilisi de benle yaşıt her gün ayrı yalan ayrı hikaye uyduruyorum evvelki gece arkadaşımla oturuyorum dedim nerdesin sen nerde yerini söyle gelicem diyor ya hiç bana göre değil bu yaklaşımlar arkadaşımlayım diyorum tanımazsın diyorum gelip çöreklencek zor durumda bırakıyor istediği olsun diye hayır cevabını vereceğini biliyor ya hani ona göre kendini ayarlıyor.

• O noktadayım zaten de kalp kırmayayım diye zor tutuyorum kendimi.

• Onu kırmamak için kendin parçalanıyosun farkında değilsin

• Ben emri vakiyi hiç sevmem hele bide ısrar ederse katlanamam evet dediğim şey evettir hayır dediğim şey hayırdır direk bozarım

0|0
    0|0
  • şehir dışındayım diyebilirsin. Cenaze evindeyim kapatıyorum.

0|0
    0|0
  • Kurtulamassin

0|0
    0|0
  • Cok pis bozarm

0|0
    0|0
    • ya şimdi benden 3 yaş büyük diye ablalık taslıo hemen hemen hergün oturmaya gelcez diye arıo sevgilisi de benle yaşıt her gün ayrı yalan ayrı hikaye uyduruyorum evvelki gece arkadaşımla oturuyorum dedim nerdesin sen nerde yerini söyle gelicem diyor ya hiç bana göre değil bu yaklaşımlar arkadaşımlayım diyorum tanımazsın diyorum gelip çöreklencek zor durumda bırakıyor istediği olsun diye hayır cevabını vereceğini biliyor ya hani ona göre kendini ayarlıyor.

• Boylesi benimde karsima cikiyor yuz vermiyorum telefonuna falanda 10 defa aramada 1 defa belki cevap veriyorum yani yanima geldiginde kesinlikle cani sıkılır o derece belli ediyorum yoksa bu yapiskanlara yuz vermeye gelmez bunlar bulunca birini kene gibi yapisir

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynısını sende ona yap bıkar Hayır dediğin için daha çok yapışıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...