Sitedeki türk düsmanligi nedir?

enteresan bicimde tespitlerim oldu dostlar hayretle izliyorum kendini bilmez hadsiz insanlari, karakter yoksunlugu bu olsa gerek uzun süreli gözlem aslinda bu bir kac aylik ta diyebiliriz...
ne düsünüyorsunuz?

Güncellemeler:
kendi irkinizi inkar ediyorsunuz hec eyi degel ucurum yakindir...

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şeyi törkler farklı ırklar içinde yapıyor.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilgin olsun karakter davranış bütünüdür. İyi ya da kötü davranışların tümü. Karakter yoksunu insan yoktur. Onursuz, şerefsiz* vardır.
    Her neyse bir ırka düşman değilim tabii bir ırkla övünücek kadar mal* da değilim.
    Fikirleri doğrultusunda herkes herkesi düşman görüyor zaten.

0|0
    0|0
    • övünmüyorum dikkat cektigim konu kendi irkini inkar eden insanlar detayida oku lütfen

• Kürtleri vs diyorsan, biz de onlara düşmanlık yapıyoruz..
      Şimdi zalimi aklamak gibi olmasın bu diyceklerim de ilk önce dönün bir kendinize bakın
      Yoksa zalim olan herkes gebersin, hak yiyen yedirten, haksız yere can alan insanlar gebersin.
      Ya da kin, haset, düşmanlık yayanlarda gebersin. Tabii bu kimseye düşman olmayalım demek değil, zalime düşmanız.

• tabi ki sadece zalime ama türklerde dahi bu düsmanligi yapiyor bunu kastetmistim okadar

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok var. Engelle gitsin. Yorumlara gelmeleri ile iğrenç verici

0|0
    0|0
  • Sitenin üyelerinden yönetimine kadar bor çok kişisinde var..

0|0
    0|0
  • Zeka yoksunları işte nolcak :)

0|0
    0|0
  • ilan ettikleri özerkliği ellerine verince burada tatmin oluyorlar işte :)

0|1
    0|0
  • u an popüler olan bu çünkü. popüler neyse ona yöneliyor kendi kişiliği ve özgüveni olmayan insanlar. milliyetçilik popüler olsa hepsi öyle yazardı

0|0
    0|0
  • Ne bilkeki kendi ulkesine insanlarins dusmanlar

0|0
    0|0
  • Hepsi engelli

0|0
    0|0
  • En asil kurt olu kurttur

0|0
    0|0
  • Türk sitesinde mi Türk düşmanlığı neyse bişey demiyorum

1|0
    0|0
  • haklısın derim

0|0
    0|0
  • kürtler yapiyor cogunlukla

0|0
    0|0
  • Muhtaç oldukları kudretin damarlarındaki asil kanda mevcut olduğunu bilmiyorlar demek ki

0|0
    0|0
  • normal :) butür yerlerde

0|0
    0|0
  • Sitede ırkçı ergenler daha çok..

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Varsın düşman olsunlar dost görünümlü yılan olmalarındansa. Ülkenin her türlü nimetinden yararlanıp düşmanlık besleyenler için burda birkaç cümle bile kurmak bana israf gibi geliyor o derece diyecek bir şey yok...

0|1
    0|0
  • Umrumda degıl

0|0
    0|0
  • kendi pisliğinizi türklükle islamla kapatmaya çalışıyorsunuz. hakaret size ediliyor ama siz "ben türküm , o zaman türklere hakaret etmiş sayılır " ya da beni sevmiyorlar kesin müslüman olduğum için" bütün kadınları kendime rakip olarak gören kadın düşmanı bir bağğyyanım ama bana hakaret edilince gelsin feministler beni kurtarsın" Kendiniz olamayıp başkalarının arkasına saklanıyorsunuz. sonrada rerreeö

0|0
    0|0
  • engelle ya görmeye bile dayanamıyorum ben it soyları

0|0
    0|0
  • Ne konuda ne düşünüyoruz? Türküm evet ama ırkımla gurur duymuyorum bu mu sorun?

0|0
    0|0
    • düsmanlik yapanlari diyorum gurur duymaktan falan bahsetmedim negatif acidan baktim neyse...

• Valla düşmanlık mıdır bilemem, şu an imkanım olsa arkama bile bakmam terk ederim burayı. Kaldı ki o imkanı yaratmak için çalışıyorum zaten.

• Turkler bile Turklere hakaret ediyor yabancilarin etmesi normal.

0|0
    0|0
  • türkler insanlara saygı göstermeyi öğrensinler ahlaklı adam olsunlar düşmanlık etmeyiz biz insan mı değil mi ona bakarız

0|0
    0|0
    • neden gizlendin fikrini normal sekilde beyan edebilirdin türk olmadigini kimligini gizlemedende gösterebilirdin bu gayet dogal birsey herkes istedigini söyler

• @Fütursuzcaa anaları onları öyle yetiştirdi sonuçta

• milletin anasına laf atmak sana mı kaldı? senin anan ne yaptı filozof mu doğurdu seni? ne olduğu belli olmayan, tanımlanamayan cisim :D

Yükleniyor...