Neden sürekli benim ile uğraşıyorlar?

arkadaşlar her ortamda uğraşılan birisiyim , özellikle de okula. psikolojik sıkıntılarım var. çok hassas birisiyim. dokunsalar ağlarım yani. dini inancım farklı , yaşıtlarımdan çok olgun gösteriyorum. 18 yaşındayım ancak 25 - 26 gibi gösteriyorum. ciddiyim , çocuksu değilim , araştırmayı seven bir insanım , bilgiyim , dış görünüşüm güzel vb.
geçmişte yaptığım bazı olaylar var. tanıştığım birisinede anlatıyorum bunları. onunla daha samimi olmak için vb. insanlara çabuk güvendim. yaptığım hataları , terbiyesizce işleri ve sapıkça işleri felan anlatmışımdır birçoğuna. okuldaki bir kaç kişide verdiğim sırları şimdi bana karşı olarak kullanıyorlar. bu aralar da derslerimde yükselme oldu. egom tavan yaptı diyebilirim. anksiyete ve sosyal fobi hastalığım vardı. yendim bu hastalıkları. eskiden anlattıklarım hakkında konuşurlardı şimdi unutuldu ancak sürekli başarılı olduğum zaman '' haksızlık ama ya , ben neden şunu almadım , sen bunu hak etmiyorsun vb. '' şeyler söylüyorlar. arkamdan konuşurlar , sürekli hakkımda konuşurlar , lakab takarlar , dalga geçerler vb. bende sinirlenirim bağırırım. sanırım daha çok yapıyorlar böyle. çok şüpheci olmaya başladım artık bu yüzden. abim bile bana iltifat etse bile acaba beni taciz eder mi , neden böyle dedi vb. kafaya takıyorum. ve biri ile tanıştığım zaman acaba beni nerden buldu , daha önce beni takip etmiş midir , acaba bana plan mı kuracak vb. düşüncelere saplanıyorum. okulda hakkımda iftira atıyorlar. hocaya söyle deseniz cidden utanarak söylerim. sapıkça iftirafalar.. ( hocadan hoşlanmak , şunu bunu sevmek vb ) ne yapmalıyım sizce? neden benimle uğraşıyorlar? neden bu kadar konuşulurum?

Güncellemeler:
guncel
güncel

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bok olgunsun kodumun ergeni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...