Hemcinslerime olan ilgim. Eşcinsel olmak veya intihar etmek. Sizce hangi günahı işleyeyim? Ankete katılın lütfen?

23 yaşındayım. Hemcinslerime ilgi duyuyorum. Kadınlara ilgi duyamıyorum. Çıplak bir kadın vücudu görünce tiksiniyorum.3 yıldır psikologlara, doktorlara gidiyorum ama hiç bir şekilde tedavi olamadım. O yüzden tedavi ol seçeneğini koymadım, tedavi ol seçeneğini sunmayın bana. Çünkü diğer seçenekler yorucu ve uğraştırıcı. İkisi de büyük günah ama hangisi daha büyük bilmiyorum. İkisinden birini yapacağım, Allah'ın ahiretteki durumum hakkında vereceği karara razıyım (cennette olsa cehennemde olsa). Hangi seçenek çoğunlukta olursa o günahı işleyeceğim. Sizce hangi günahı işleyeyim?
NOT:Soru trol değildir, gayet ciddiyim. Emojiler koyup şebeklik yapmak istemedim ciddiyetimi azaltır diye.

• Eşcinsel ol
    84% (21)62% (8)76% (29)Oy Ver
  • İntihar et
    16% (4)38% (5)24% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Eşcinsel ol kime ne? Madem cennet ve Cehennem umrumda değil yani ikisinede razıyım diyorsun Şu an zaten cehennemden daha beter bir şekilde yanginlar icindesin mutsuzsun bence yaşam bize bir armağan yasaklı gözüken hersey ise aslında hediye paketi gibi açılmayı bekliyor. Sen bu dünyada yasayamacaksan günah olan şeyleri Cennette neden ve nasıl tadacakmissin bu kadar adaletsizlik neden? İntihar etmezsin zaten sadece çıkmazsa olduğun için bunalıma girmissin bence kesinlikle dilediğini yasa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sen canım mısın? bu iki olasılık mı var önünde? Homo olup erkeklerle yatmak ya da intihar etmek mi başka yapabileceğin bir şey yok mu illa yani yaşarsan o erkeklerin altına yatmak zorunda mısın? Kimse sen eşcinsel hissediyorsun diye seni küçümseyecek değil sen istersen haberi bile olmaz, evlenmezsin erkeklerle yatmazsın düzgün bir yaşam sürersin ne yani bu acıtasyon insanları neden böyle manipüle ediyorsunuz 40 yaşına kadar bakir yaşayan hetero erkekler var yaşamı boyunca bakir yaşayanlar var sen nasıl birisin de... neyse artık anlayan anladı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ıkısını de yapma. duzelme yoluna gıt.

0|0
    0|0
  • Hocam buraya bir de Cennet yolu koymalıydın. Bunlar iki ucu şeyli değnek gibi bir şey olmuşlar.

0|0
    0|0
  • İkisi de günah sende ibadete yönel uğraşma böyle şeylerle. Kendini geliştir ulaşılmaz bir Ada'm ol herkes sana hatan kalsın.

0|0
    0|0
  • bence de ibadet et kendini Allah'a ver Allah sana zaten doğru yolu gösterir dünyanın sonu değil bu eşcinsel de olabilirsin sakın intihar etme Allah'ın kabul edemediği en büyük günahlardan ayrıca her şey bilinç altı bence mesela bir kadın gördün ben kadınlardan etkilemiyorum dersen zaten güzel bulamazsın bir kadın görürsen mesela ben bu kadından da etkilenmedim demek ki etkileneceğim kadınla karşılaşmama daha var gözüyle bak

0|0
    0|0
  • Tabikide eşcinsel ol
    Arkandayiz

0|0
    0|0
  • Zaten escinselsin nasıl tekrar eşcinsel olabilirsin
    Kendini mutlu hissettigin şekilde yaşa

0|0
    0|0
  • Üçüncü bir secenek bul kendine

0|0
    0|0
  • Eşcinsel ol. O en azından senin elinde olan bişey değil. İntihar daha büyük günah

0|0
    0|0
  • Saçmalama istersen ölüm o kadar kolay bişey mi ki intihar etmeyi düşünüyorsun intihar edeceğine eşcinsel ol daha iyi cehennem ve kabir azabı çok kötüdür dua et yardım iste

0|0
    0|0
  • Cok lazim bisey degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eşcinsel ol eğer tanrı varsa ve intihar ettiysen yüzde yüz cehennemdesin, eşcinsel olursan cehennemme gitmeme ihtimalinde var. Eğer tanrı yoksa ve intihar edersen bu dünya da yaşamadığın günlere yazık olur ama eşcinsel olursan yaşarsın en azından. Kısaca her iki durumda da intihar etmemen daha iyi.

0|0
    0|0
  • Escinsel ol, ama faliyete dokme bunu. Doktorlara felan de devam et. Gidecegin yer tahtali tatil koyu degil ki hocam.
    Bu yuzden mantikli secimler yapmalisin..

0|0
    0|0
  • şu intihar soruları yayınlanmamalı çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Awk topu bende kızlara ilgi duyuyorum ama kız olmadan da hayatımı surdurebiliyorum. ne mal herifsin. illa ki aşk cinsellik mi yasamalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...