Okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir?

okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir? okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir? okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir? okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir? okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir? okulda sıra arkadaşı değiştirmek için geçerli sebepler hangileridir?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• anlasamiyoruz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dersi dinliyemiyorum diyebilirsin ve bu konuyu müdüre taşıyabilirsin Biz lisedeyken filan kafamıza göre oturuyorduk yaşınız küçük sanırım

1|0
    0|0
    • isteyerek oturdum en başında. serbestti. şimdi değiştirmek istiyorum. kişinin psikolojik sıkıntıları varsa , onun yüzünden benimde notlarım düştüyse , okumaya hiç hevesi yoksa yanımdakinin. bunuda geçerli bir sebep olarak görür mü hoca? çünkü yanımdaki kişinin yüzünden hocalar benide onun gibi sanıyor , notlarım düşüyor , azar işitiyorum vb. çünkü onun davranışları yüzünden benim derslerimide etkliyor.

• Sınıf öğretmeninle bu konuyu güzel bir şekilde konuş ona bir abla bir abi gibi yaklaşarak bu konuyu çözebilirsin kesinlikle kızıpta sinirli ters bir şekilde konuşma öğretmenler öyle öğrencilerin puanlarını mutlaka düşük verirler elinden gelenide yaparlar düşük vermek için sen öğretmenlerine karşı hoşgörülü ol sorununu konuş rica et mutlaka bişeyler yapmaya çalışıcaktır

Erkekler Ne Diyor 1

• kavga ediyor isen değiştirebilirsin yoksa sırf yanındaki heykel gibiyse sessizse tam öğretmenlerin aradığı öğrenci tipidir :)

1|0
    0|0
    • kişinin psikolojik sıkıntıları varsa , onun yüzünden benimde notlarım düştüyse , okumaya hiç hevesi yoksa yanımdakinin. bunuda geçerli bir sebep olarak görür mü hoca? çünkü yanımdaki kişinin yüzünden hocalar benide onun gibi sanıyor , notlarım düşüyor , azar işitiyorum vb.

• oda bir sebeptir sınıf öğretmenine anlatabilirsin bunu ben sınıfın en ineği ile oturuyordum mesela

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok kavga ediyoruz hocam

1|0
    0|0
Yükleniyor...