Tercihlerinizi doğru bulmayıp, size akıl veren insanlara nasıl tepki veriyorsunuz?

İstediğimi yapmakta özgürüm. Çok biliyorlarmış gibi akıl veriyorlar. Büyük oldukları için saygımı bozmuyorum. Tercihlerimi sorguluyorlar. Ben kimseye karışmıyorum akılda vermem. Haddime değil banane ne yaparsa yapsın. Herkes kendinden sorumlu. Ama benim derdim elalemin derdi olmuş. Sanki benim annem, babammış gibi işime karışıyorlar. Kapandım. Tepkiler şu; "Kızım renkli giyin gençsin." "Kızım daha gençsin niye kapandın." "Kızım bu ne çarşaf gibi" ve daha neler neler. Ve yüzüme gülen bile oldu. Bu bir imtihan biliyorum sabırlı olmaya çalışıyorum. Kararımdan bir an bile şüphe etmedim. Ben doğru yolda olduğumu biliyorum. Ailem bana hep destek oldu benim yanımdalar. Millete laf anlatamıyorum. Artık patlama noktasına geldim. Yaşları büyük diye alttan almaya çalışıyorum. Lafımı söylüyorum ama bozmuyorum. Ama taşarsam artık çok kötü bozarım söylediğine pişman olur.
Size de böyle tepki verenler oldu mu? Oluyor mu?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bosver kulagini tika he de gec. Umursama.
    Zamaninda benimde bircok kararima karsi ciktilar ama ben dinlemedim. simdi cocuklarini benimle yaristirmaya calisiyorlar o kisiler.
    Oyüzden umursama allaha havale et keyfine bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duymamazlıktan gelmen lazım. Bir çok insan öyledir. Ben de bir ara çok siyah giyinirdim sürekli renkli giyin gibi tavsiyler olurdu oysaki ben siyahlarla mutluydum. Oje sürerdim laf olurdu saçımı boyamak isterdim saçma benzetmeler oldu kendilerine bakıyorum aynılarını onlarda yapıyolardı umursamamak önemli hiç takma he de geç :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• doğrudur caizdir diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...