Torpil bulup memur olmak çok ironi değil mi?

etrafımdaki çoğu insan torpille memur oluyor (polis, bankada uzman yardımcısı...) kimse inkar etmesin boyle bir şey var ama cok komik değil mi? Abii madem torpilin var memur nedir mk git ceo felan ol :D

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• kul hakkından bahsederler sonra!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Torpil igrenc bisey. Yasadgn toplumda adalet duygusu hic bir seye guven kalmiyor. Cok kotu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hakkıyla memur olan çok az kişi var aklı partide adamın varsa okumana gerek yok profesör bile oluyorsun :D :D

1|0
    0|0
  • ceo olup çalışacağına memur olup yat ;)
    ayrıca torpilde bir yere kadar ülkede zaten topu topu kaç ceoluk varda sanki

1|0
    0|0
  • Hehe oda var cano merak etme bana mesleği bıraktıran torpil çeşidi ceoluk :) Adamlar aynı okuldan mezun biri genel müdür yardımcısı öbürü şirketin ik direktörü;yolları aynı şirkette kesişiyor ve bir bakıyorsun 4 ay sonra adam ceo Genel müdürlük bile yapmamış :D Ne yırtınıcam lan dedim genel müdürmüş felan :D O zamanlar nasıl bir görüş açım varsa şimdilerde anladım ki ülkemin heryerinde işler böyle gidiyormuş :D

0|0
    0|0
  • aynen ya :D çok haklısın

1|0
    0|0
  • biz sınavla kazananların günahı neydiki diyesim geliyor

1|0
    0|0
  • Torpili o kadardır zaten onun için de bir dünya para vermiştir benim bir tanıdığım 20 bin vermişti karısını adliyeye sokmak için

1|0
    0|0
    • aynen benim arkdsmda eşini yanına bir bankaya aldırmak için 10aylık maaş verdi

• Torpilin büyüklüğüyle alakalı bir torpil memur yapar bir torpil gemi aldırır 👍

1|0
    0|0
  • CEO diye bişey yok bizde herkes MEMUR :d

1|0
    0|0
  • Memur bulunmaz nimettir. Küçümsediğin memuru olamayacak çok kişi var.

0|0
    0|0
  • torpil düzgün kullanılırsa güzel bir şey ben karşı değilim

0|0
    0|0
  • Torpil kul hakkıdır. Normalleşmesi korkunç...

0|0
    0|0
  • Sabit iş maaş neyi kötü

0|0
    0|0
  • Olmaz mı. Peder beni askerden gelince yapacak :D

0|0
    0|0
  • ak dayın ak amcan ak tanıdık olmalı zor

1|0
    0|0
  • evet malsef ülkemiz torpil bulamayaıp bulanlara küfür ettiği bir ülke oldu

0|0
    0|0
    • noldu sen de mi buldun :D

• işimi yapacak var ama ben memur değilim özel sektör sadece hesabı bilenlerdenim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...