Türk kızları sizce de çok güzelleşmediler mi son yıllarda?

Profil resimlerine bakıyorum, bizim kızlar açık ara önde güzellik konusunda. Son yıllardaki değişimi fark ettiniz mi?

0|0
25|76

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece shop programları gelişti.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :) Şimdi şöyle söyliyim eleştirileri baz alırsak 15 yaş kesimi daha okul orta okulu yenı yeni bıtırmıs ailesinin izni olmadığı için yüzünün belli yerlerindeki tüyleri aldırmayan yeterınce bakımlı gozukmeyen kardeslerımıze bakılarak kezban lakabı koyuldu :) sanki hepsi birer rus evladıymıs gıbı kendı ırkındakı kendı vatanındakı kızları bır ezıkleme cabaları sardı hepsını kı hepsınınde sevgılısı turk caktırmayın :D bu kızlarımız 18-20 li yaslara gelınce ıster ıstemez vucut oturuyor bakımı yerinde oluyor cunku kendını bıldıklerı yasta oluyorlar sonucta artık özen gösteriyorlar sonrada bahane retrica ya efectlere atılıyor tabı çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır lafının bır dıger ornegıyse istisnasız profil resimleri çünkü sizin kimliğinizi belirleyen tek sey oluyor genelde bu sitede o yuzden bakımlı olarak cekılıyor genelde burdanda goruyoruz zaten bakımın ne kadar onemlı oldugunu Türk kızlarımız genelde hep güzeldir bakan yürekte çirkinlik :) sen beğenmediysen beğenen vardır elbet bunu kezban vs dıye nıtelendırmek ne haddıne hepsi birer Brad Pitt oluyor maşallah ondan sonra ne bu italyan erkek merakı bu türk kızlarında bılmem ne :) sen önce vatanının kızına b*k atmayı bırak az adam ol sonra gel Osmanlı torunuyum dıye gezin diğer türlü komik oluyor sen Osmanlı torunuysan Türk kızıda Asena senin savunman lazımken yerın dıbıne ıtmen erkeklikmi bırakın Allahınızı severseniz ya :D

4|1
    0|0
    • O kadar uzun yazmışsınkı özellikle okudum yani :) :D güzel hoş yazmışsın türk erkekleri zaten italyanlardan iyiki lanet olsun neden iyiyiz ;-) türk kızları savunma olarak rus kızlarına karşılık italyanları ve ispanyolları atıyor tabi sizde haklısınız küçültuluyorsunuz neticede :\ ben severim türk kızlarını biraz az trip atarlarsa sorun yok bazen dayanılmayacak seviyede oluyorsunuz bu tripler yüzünden başkada bir eksiği yok bizim hatunların :D neyse genel olarak haklısın :D ;)

• Yalnız yorumlamanda bıle genelleme var :D bu benim görüşüm haklı cıkarmak ıcın dedıgım bırsey degıl gercek olan bır olay bence turk erkegi hatasını bastırmak ıcın hep bır bahane arıyor laflarımızda sagolun ama mantıklı bulmanıza sevindim :) uzun yazdımm az bıle yazdım ama ne desem bos bazı ınsanlara o yuzden bu kadarını yeterlı buldum senın gıbı anlayan bır kac ınsan cıksın yeter bana sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 75

• Evet, filtreler olmasa yüzlerine bakılmaz.

9|4
    1|0
  • Profil diyorsun da cogu fake be😊😊

4|3
    1|0
  • Türk kızlarımız güzel olmasına güzelde, biraz karakterlerinede çalışmaları lazım, ak koyun kara koyunu birbirinden ayırt edebilmeli lazım.

2|2
    0|0
  • Ağda, makyaj, bakım ne. ararsan Türk kızlarında var evet bakım konusunda çok titizler ama herşeyden önce Türk kızı sevdiğine sahip çıkar tıpkı Türk erkeği gibi.. Türk olsun candan olsun..

4|0
    0|0
  • Yeni nesil iyi geliyor

3|1
    0|0
  • TÜRK olsun candan olsun be :)
    Türk kızlarının koltuk altı tertemiz, kendilerine bakıyorlar.
    Türk kızları bence iyi yemek yapıyorlar (anneleri sağolsun)
    Türk kızları sevdiğine sahip çıkıyor, onu sahipleniyor.

1|0
    0|0
  • Ben Ukrayna'da yasiyorum dsha kirk firin ekmek yemeleri lazim.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Açıkçası benim olmayanın tipine bakmam ya çok umursamıyorum kızları

2|0
    0|0
  • Kim kim? Kim güzelleşmiş, ulan bir o kadar kılla geziyorsunuz, ağzınızda küfür, erkekçe tavırlar.
    Aman eski yıllara dönün siz, bu kafanız olmamış!

1|0
    0|0
  • bir rimel bir göz kalemi çekiolar bide nayk eğirmaks bide siyah ya da başka streç kot giyiyorlar. hepsi alayı tripe girip gezio. normal duvara bakar gibi bile baksan istem dışı saniesinde tripe girip kafayı çeviriolar. gerçketen iğrençleştiler. erkeklerden 100 kat beterler. son 5 yıla yaklaşık bir süredir böleler. itici oluolar. bölelikle. sululuk yapın demioruz fakat. yapılan başka bişey.

1|0
    0|0
  • Ya zaten dünya sıralamasında güzellik ve yakışıklılık olarak 3. sıradayız.

Kimse Türk erkekleri veya kızları diye atıp tutmasın. :D

1|0
    0|0
  • Makyaj çıktı sizin için

1|0
    0|0
  • Fotoshop lu hepsi yandan sağdan soldan çekiyor. Güzel kiz sayılı

1|0
    0|0
  • AVON ve ORFLİME gibi makyaj ürünleri ülkemizde satışa çıktıktan sonra bayağı güzeleştiler, size katılıyorum.

1|1
    0|0
  • türk kızları her zaman güzel

2|0
    0|0
  • haklısın kendilerine bakmayı ögrendiler nihayet

3|0
    0|0
  • O kadar makyaji efeckti kim yerse ki guzellesir.. Ama gerçekten güzel kizlarda var yani.. Az once birini gordum gerçekten guzeldi

1|0
    0|0
  • hepsi prenses yaa bitiyorum herkese :D

2|0
    0|0
  • Seksi oldular

1|0
    0|0
  • Kandırın kendinizi :D

1|1
    0|0
  • Göremiyorum hiç neredeler olanlar da çok soğuk.

1|0
    0|0
  • Bilmem öyle mi olmuş 😌

1|0
    0|0
  • Makyajsız, efektsiz bir hiçler çoğu. Bu makyajı icat eden adama dua etmelisiniz. :D

1|0
    0|0
  • Hep efekt falan demişler de sokağa çık kızların çoğu fazlasıyla güzel.

2|0
    0|0
  • Güzelleşse ne olcakki edebi ahlakı olmayan bir kız

2|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Hani biz neden gormuyoruz sjsj

1|0
    0|0
  • Makyaj ve efect

1|0
    0|0
  • Filtre yapılırsa güzel kısım ortaya çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 24

• Kesinliklen. Zaten evrim yaşandı, boy uzunlugu ve ayak numarasi buyudu (hala evrim yok diyorlar ahsha)

1|1
    0|0
  • güzeller tabi.

1|0
    0|0
  • Normaldir, artık çocuklar daha iyi şartlarda yetişiyorlar, daha sağlıklı ve daha bakımlı oluyorlar.

3|1
    0|0
  • Artık 10 kızdan 8 i cidden güzel yolda bakıyorum bakımsız yok bune be hepsi güzel 😄

1|0
    0|0
  • Ben azeriyim. Bencede Türk kızları olarak önceki yıllara göre çok güzellestiniz :)

3|1
    0|0
  • her zaman güzeldik hala güzeliz bari biz ezmeyelim kendimizi

1|0
    0|0
  • Bakımlı olmuşlardır belki

1|0
    0|0
  • Yaşasın avon

1|0
    0|0
  • Kontür makyaj çıktı ondan mı acep

1|0
    0|0
  • Bence biz hep güzeldik 😏

2|0
    0|0
  • ne varmış ki türk kızlarında tabiki güzeliz

1|0
    0|0
  • Evet bayağı güzelleşenler var

1|0
    0|0
  • Öyle evet

1|0
    0|0
  • Anne baba güzel olunca.
    Mal sağlam oluyor.

1|0
    0|0
  • makyajdan diyenler asil yabancilar makyaj yapar inanmayan istatistiklere bakar

1|0
    0|0
  • Evet katılıyorum modaya ayak uydurmalar falan iyi ya

1|0
    0|0
  • Efekt uygulamalari fazla yayıldı çünkü

1|0
    0|0
  • Evet kozmetik gelisti :D

1|0
    0|0
  • Yani gibi gibi

1|0
    0|0
    • Benim kadar olmasalarda der gibi

• Normalde espiri niyetine yapmıştım profil fotona baktıktan sonra afalladım eğer cidden sensen gözler ve dudaklar heleki gözler cidden çok iyiymiş maşallah...

• Neyse tekrardan baktım harbiden iyimisş sözümü geri alıyorum türk kızları baya bir level atlamış heleki gözler

• Aynen güzel kızlar var ☺

1|0
    0|0
  • bncede

1|0
    0|0
  • Türk Kadini her zaman güzeldi

1|0
    0|0
  • Bakım. Ve beslenme farkı

1|0
    0|0