Toplumsal çöküş?

Aalina bakarsaniz kimsenin hayati kimaeyi ilgilendirmez. Evet ama su anki topluma bir bakin allah askina ne hale geldik. Bu durum sizce normal mi yoksa herkes kendi hayatindan mesul sozu bizi bu duruna mi getirdi?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Her koyun kendi bacagindan asılır 😅

0|0
    0|0
    • Evet her koyun kendi bacagindan asilir ama yarin obursu gun senin cocugun da bu duruma ozenirse yine boyle diyebilcekmisn

• Bak dışarda ne kadar kötü veya iyi etken olursa olsun herşey ailede bitiyor. Cocugun isterse ayni anda ilgilenen 3 ogretmeni olsun ama yine de ailesinden doğru eğitim gormuyorsa o cocuk senin kastettigin herseye ozenebilir. Disarida sapkinlik yapan herkes bir anne-babanin evladi. hepsi ayni egitimi gordu ama aile egitimi olmadigi icin yollarini şaşırmış kimseler. Ben anne babamdan gordugum dogru egitimle bir yola girmiş ve mutluysam kimsenin iyiyi doğruyu ayirt edebilecek yaşa gelen ama kötüyü secen evladina karisamam ve bizi de ilgilendirmez zaten. Ben kendi elimden geleni yapiyorum kreşte ogretmenim ama aile destegi gormeyen cocuklarin sonunu şimdiden görebiliyorum. veliler bilincsiz olduğunu bile kabullenmezken biz kime ne diyelim?

En İyi Erkek Görüşü

• daha dur bunlar iyi günlerimiz

0|0
    0|0
    • Haklisin kardesim. Bu zamanin insanlarinin yarin ki coxuklarini dusunemiyorum. Nesil hic iyiye gitmiyor

• şimdi zinanın adı aşk olmuş çoğunun imanı para Allah sonumuzu hayır eyleye bu mübarek günde dua etmekten başka elden bişey gelmez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkes kendinden sorumluda komşunun bahçedeki pis koku bizede geliyo misali bakınca cidden daha ne kadar bozulcaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 3 sene sonrayı göremiyorum

0|0
    0|0
  • İslamcılığın bizi getirdiği noktadır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...